VIDEO | Bogdan Andone se aştepta să aibă un meci foarte greu cu Mioveni. ”Cu acest rezultat avem prima opţiune” VIDEO | Bogdan Andone se aştepta să aibă un meci foarte greu cu Mioveni. ”Cu acest rezultat avem prima opţiune”
VIDEO | ”Au fost nişte eroi”. Constantin Schumacher, impresionat de jucătorii săi VIDEO | ”Au fost nişte eroi”. Constantin Schumacher, impresionat de jucătorii săi
VIDEO | FC Botoşani - CS Mioveni 1-0. Moldovenii au dat lovitura în minutul 90+3 VIDEO | FC Botoşani - CS Mioveni 1-0. Moldovenii au dat lovitura în minutul 90+3
Lovitură pregătită de Adrian Mititelu! Un jucător cu multă experienţă e dorit la FCU Craiova Lovitură pregătită de Adrian Mititelu! Un jucător cu multă experienţă e dorit la FCU Craiova
VIDEO | CSO Voluntari obţine medalia de bronz a Ligii Naţionale VIDEO | CSO Voluntari obţine medalia de bronz a Ligii Naţionale
Vladimir Putin lasă să se înţeleagă faptul că nu va respecta armistiţiul olimpic în timpul JO de la Paris Vladimir Putin lasă să se înţeleagă faptul că nu va respecta armistiţiul olimpic în timpul JO de la Paris

VIDEO | FC Bihor - Dinamo 1-1. Încă un rezultat ruşinos pentru ”câini”

Cupa României Publicat de Daian Cutu pe 3 nov 2023

Dinamo Bucureşti a încheiat la egalitate în deplasare, scor 1-1, cu formaţia FC Bihor, în ultimul meci al etapei a doua din faza grupelor Cupei României.

La Oradea, Dinamo a avut de furcă în faţa unei echipe din Liga a treia, dar a deschis scorul în minutul 48. Ahmed Bani a executat o lovitură liberă, balonul a lovit bara şi Ricardo Grigore a trimis în plasă. Orădenii au egalat în minutul 82, prin Andrei Alexandru Popa, care a reluat din voleu, după o gafă a lui Ricardo Grigore. În minutul 84 portarul gazdelor, Pânzariu a salvat incredibil la şutul lui Denis Politic şi meciul s-a încheiat la egalitate, 1-1.

În grupa a 3-a din Cupa României, după două etape, Dinamo are două puncte şi se află pe locul 4, iar FC Bihor este pe locul 5, cu un punct.