Se anunţă o mutare spectaculoasă în liga secundă! A trecut pe la Manchester City, iar acum este la un pas să semneze cu Şelimbăr Se anunţă o mutare spectaculoasă în liga secundă! A trecut pe la Manchester City, iar acum este la un pas să semneze cu Şelimbăr
Nu e Mbappe! Rivaldo şi-a ales favoritul la câştigarea Balonului de Aur: „Cel mai bun jucător din lume!” Nu e Mbappe! Rivaldo şi-a ales favoritul la câştigarea Balonului de Aur: „Cel mai bun jucător din lume!”
”Ne vom pregăti pentru toate aspectele”. Robert Ilyeş speră să dea lovitura cu Csikszereda la baraj ”Ne vom pregăti pentru toate aspectele”. Robert Ilyeş speră să dea lovitura cu Csikszereda la baraj
VIDEO | Gloria Bistriţa o bate clar pe Dunărea Brăila şi va juca finala European League VIDEO | Gloria Bistriţa o bate clar pe Dunărea Brăila şi va juca finala European League
Bayer Leverkusen, pistol cu apă! Seria incredibilă de invincibilitate a unui jucător de la Manchester City Bayer Leverkusen, pistol cu apă! Seria incredibilă de invincibilitate a unui jucător de la Manchester City
Sărbătoare la Slobozia! Unirea a primit trofeul pentru câştigarea ligii secunde Sărbătoare la Slobozia! Unirea a primit trofeul pentru câştigarea ligii secunde

VIDEO ǀ FCSB egalează rapid pe Sepsi! Compagno punctează din interiorul careului, cu o execuţie spectaculoasă

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 3 apr 2023

Partida Sepsi - FCSB, din runda a doua a play-off-ului din Superliga, va avea loc luni, de la ora 20:30 şi va putea fi urmărită în direct pe Prima Sport 1 şi online, prin intermediul platformei PrimaPlay.ro.

• În acelaşi timp, cele mai importante faze ale meciului vor fi redate în regim live video & text de către site-ul www.primasport.ro.

Gazdele au început perfect, iar Ştefănescu a deschis scorul, în minutul 6, după o aruncare de la margine ce a surprins defensiva. Replica a venit doar două minute mai târziu.

Compagno profită de o deviere şi punctează cu o execuţie spectaculoasă.

Cele două întâlniri dintre Sepsi şi FCSB s-au încheiat cu scorul de 1-0 în favoarea bucureştenilor.