VIDEO | Borussia Dortmund - PSG 1-0. Nemţii iau prima opţiune pentru calificarea în finala Ligii Campionilor VIDEO | Borussia Dortmund - PSG 1-0. Nemţii iau prima opţiune pentru calificarea în finala Ligii Campionilor
Victor Piţurcă, deloc impresionat de Florinel Coman. ”Este invizibil! Dispare mult din joc!” Victor Piţurcă, deloc impresionat de Florinel Coman. ”Este invizibil! Dispare mult din joc!”
”M-am decis să nu mai susţin echipa”. Un club din Liga 2 rămâne fără finanţator ”M-am decis să nu mai susţin echipa”. Un club din Liga 2 rămâne fără finanţator
"Au început negocierile cu agentul lui”. Clubul care face tot posibilul să îl aibă pe Risto Radunovic "Au început negocierile cu agentul lui”. Clubul care face tot posibilul să îl aibă pe Risto Radunovic
S-a aflat motivul pentru care Jannik Sinner s-a retras de la Madrid Open S-a aflat motivul pentru care Jannik Sinner s-a retras de la Madrid Open
Dennis Man şi Valentin Mihăilă au pus umărul la revenirea Parmei în Serie A! Dennis Man şi Valentin Mihăilă au pus umărul la revenirea Parmei în Serie A!

VIDEO | GAZ METAN ŞI FC BOTOŞANI ÎŞI ÎMPART PUNCTELE. MOLDOVENII AU RATAT MARILE OCAZII ALE MECIULUI

Video Publicat pe 24 nov 2019

Gaz Metan Mediaş şi FC Botoşani au încheiat la egalitate, 0-0, într-un meci din etapa a 17-a a Ligii 1. În direct pe Look Plus, oaspeţii, care aveau neapărat nevoie de victorie pentru a mai spera la play-off, au mizat totul pe cartea atacului. Moldovenii au ratat o mulţime de ocazii în prima repriză, culminând cu un penalty irosit de Rodriguez, în minutul 13. După pauză, gazdele au trecut la cârma partidei şi a fost rândul lor să fie mai prezente în jumătatea adversă.

S-a terminat însă 0-0, rezultat care îi avantajează pe ardeleni. De altfel, Gaz Metan Mediaş face 27 de puncte şi mai urcă un loc, până pe 5, devansând FCSB. De cealaltă parte, Botoşaniul are 23 de puncte şi rămâne pe poziţia a şaptea, iar şansele la un loc în play-off par mai degrabă teoretice.