Louis Munteanu, avertizat să nu meargă la FCSB. „El nu este pe placul viziunii lui Gigi Becali, v-o spun 100%” Louis Munteanu, avertizat să nu meargă la FCSB. „El nu este pe placul viziunii lui Gigi Becali, v-o spun 100%”
Jucătorul va fi indisponibil pentru meciul PSG - Dortmund şi ar putea rata EURO Jucătorul va fi indisponibil pentru meciul PSG - Dortmund şi ar putea rata EURO
E OUT! Universitatea Craiova pierde un om de bază în acest final de sezon. „Are o leziune musculară” E OUT! Universitatea Craiova pierde un om de bază în acest final de sezon. „Are o leziune musculară”
Primele imagini din serialul despre Ayrton Senna care va avea premiera pe Netflix Primele imagini din serialul despre Ayrton Senna care va avea premiera pe Netflix
VIDEO | Al Nassr - Al Khaleei 3-1. Cristiano Ronaldo, reuşită de senzaţie şi o nouă „dublă”, în semifinalele Cupei Regelui VIDEO | Al Nassr - Al Khaleei 3-1. Cristiano Ronaldo, reuşită de senzaţie şi o nouă „dublă”, în semifinalele Cupei Regelui
Brittney Griner spune că s-a gândit să se sinucidă în primele săptămâni în închisoarea din Rusia Brittney Griner spune că s-a gândit să se sinucidă în primele săptămâni în închisoarea din Rusia

VIDEO | GENOA PIERDE ACASĂ CU TORINO, IAR ECHIPA LUI IONUŢ RADU E ACUM PE LOC RETROGRADABIL

Noutăți Publicat pe 30 nov 2019

Genoa, cu Ionuţ Radu titular, a fost învinsă pe teren propriu de Torino, 0-1, într-un meci din Serie A transmis în direct de Look Sport 3. Unicul gol al meciului a fost reuşit de oaspeţi, în minutul 77 şi a fost semnat de Bremer. Torino a terminat meciul în 10, după ce Edera a văzut al doilea galben în minutele suplimentare.

După această înfrângere, Genoa este pe locul 18, retrogradabil, având numai 10 puncte luate în 14 etape. De cealaltă parte, Torino are 17 puncte şi se află pe 11.