Ultima oră
Zverev după ce a câştigat French Open. ”Am trăit cele mai frumoase momente din viaţa mea pe acest teren. Dar şi cel mai greu moment din viaţa mea” Zverev după ce a câştigat French Open. ”Am trăit cele mai frumoase momente din viaţa mea pe acest teren. Dar şi cel mai greu moment din viaţa mea”
Ziua nunţilor în fotbalul românesc! Trei internaţionali au spus DA Ziua nunţilor în fotbalul românesc! Trei internaţionali au spus DA
Gestul emoţionant făcut de Christian Eriksen la spital, la scurt timp după ce a trecut printr-o nouă cumpănă. ”M-a rugat să transmit” Gestul emoţionant făcut de Christian Eriksen la spital, la scurt timp după ce a trecut printr-o nouă cumpănă. ”M-a rugat să transmit”
Fostul internaţional de tineret Mihai Velisar a semnat cu un club cu pretenţii din Liga 2 Fostul internaţional de tineret Mihai Velisar a semnat cu un club cu pretenţii din Liga 2
Brian Riemer, selecţionerul Danemarcei, despre momentele delicate prin care trece din nou Christian Eriksen Brian Riemer, selecţionerul Danemarcei, despre momentele delicate prin care trece din nou Christian Eriksen
Ede Molnar a câştigat medalia de bronz pentru România la Campionatul European de MTB Eliminator Ede Molnar a câştigat medalia de bronz pentru România la Campionatul European de MTB Eliminator

VIDEO | Gică Hagi, foarte trist după eşecul cu CFR Cluj. ”Va fi un an greu”

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 1 sep 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38231/21719536/2/farul-constanta-fc-hermannstadt-superliga-superbet-19-08-2024-1.jpg

CFR Cluj a câştigat clar în deplasare, 3-0, contra celor de la Farul Constanţa, într-un meci din etapa a opta a Superligii.

Gică Hagi a fost foarte supărat la final de meci şi a anunţat că se anunţă un sezon foarte greu la fosta campioană a României.

”Fotbalul e făcut din mici detalii, trebuie să controlăm ambele faze. Nu am fost noi, am început bine, ne-au dat mingea să o avem, am dus-o o dată în faţă şi am avut o ocazie mare. Ei au marcat, noi am ratat. Apoi s-a pierdut din limpezime, am luat o bătaie care ne doare. Era bine să vină pauza după o victorie, dar trebuie să reflectăm.

Nu poate fi nimic mulţumitor. Defensiv s-a alergat, ofensiv am produs prea puţin, am fost previzibili, cu piciorul îngheţat. Vin eu să joc, în condiţiile astea. Chiar când am avut o ocazie rarisimă, nu am marcat. Când CFR marchează, e dificil. Va fi un an greu, eu aşa văd.

Echipa suferă, trebuie să rămânem cu lucrurile astea, nu să vorbim doar de un jucător. Noi nu am făcut bine colectiv, suporterii sunt decepţionaţi”
, a declarat Hagi, la final de meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Farul Constanta

Ultimele articole Toate articolele