Frankfurt a câştigat finala Europa League la loviturile de departajare contra lui Rangers! Trapp a fost eroul nemţilor Frankfurt a câştigat finala Europa League la loviturile de departajare contra lui Rangers! Trapp a fost eroul nemţilor
Raluca Olaru nu a trecut de sferturi la Strasbourg, în proba de dublu Raluca Olaru nu a trecut de sferturi la Strasbourg, în proba de dublu
Roger Schmidt este noul antrenor al celor de la Benfica Roger Schmidt este noul antrenor al celor de la Benfica
Nicuşor Bancu, suspendare drastică, după gestul nesportiv de la meciul cu Sepsi Nicuşor Bancu, suspendare drastică, după gestul nesportiv de la meciul cu Sepsi
Aşteptările lui Liviu Ciobotariu de la elevii săi pentru finala Cupei României cu Sepsi Aşteptările lui Liviu Ciobotariu de la elevii săi pentru finala Cupei României cu Sepsi
FCSB va disputa în Republica Moldova primul amical al verii FCSB va disputa în Republica Moldova primul amical al verii

VIDEO | Gică Hagi, plin de nervi! Craiova o face KO pe Farul. Oltenii conduc cu 3-0 la pauză

CS Universitatea Craiova Publicat de Daian Cutu pe 16 apr 2022

Farul – ”U” Craiova, meci din etapa a 5-a a play-off-ului din Casa Liga 1, e LIVE pe Look Sport+ şi PrimaPlay.ro, de la 20:30. În returul campionatului regular, ultima partidă directă dintre cele două echipe, s-a terminat cu victoria la limită a oltenilor, scor 1-0.

Oltenii au o repriză de vis şi au intrat la cabine cu 3-0 avantaj, spre dezamăgirea lui Gică Hagi, care s-a agitat extrem de mult pe banca tehnică. Markovic îşi trece în cont dubla din pasa lui Andrei Ivan. Atacantul înscrie al 12-lea său gol stagional dintr-o poziţie dificilă.