VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Gică Hagi, plin de nervi! Craiova o face KO pe Farul. Oltenii conduc cu 3-0 la pauză

CS Universitatea Craiova Publicat de Daian Cutu pe 16 apr 2022

Farul – ”U” Craiova, meci din etapa a 5-a a play-off-ului din Casa Liga 1, e LIVE pe Look Sport+ şi PrimaPlay.ro, de la 20:30. În returul campionatului regular, ultima partidă directă dintre cele două echipe, s-a terminat cu victoria la limită a oltenilor, scor 1-0.

Oltenii au o repriză de vis şi au intrat la cabine cu 3-0 avantaj, spre dezamăgirea lui Gică Hagi, care s-a agitat extrem de mult pe banca tehnică. Markovic îşi trece în cont dubla din pasa lui Andrei Ivan. Atacantul înscrie al 12-lea său gol stagional dintr-o poziţie dificilă.