Ultima oră
Zverev după ce a câştigat French Open. ”Am trăit cele mai frumoase momente din viaţa mea pe acest teren. Dar şi cel mai greu moment din viaţa mea” Zverev după ce a câştigat French Open. ”Am trăit cele mai frumoase momente din viaţa mea pe acest teren. Dar şi cel mai greu moment din viaţa mea”
Ziua nunţilor în fotbalul românesc! Trei internaţionali au spus DA Ziua nunţilor în fotbalul românesc! Trei internaţionali au spus DA
Gestul emoţionant făcut de Christian Eriksen la spital, la scurt timp după ce a trecut printr-o nouă cumpănă. ”M-a rugat să transmit” Gestul emoţionant făcut de Christian Eriksen la spital, la scurt timp după ce a trecut printr-o nouă cumpănă. ”M-a rugat să transmit”
Fostul internaţional de tineret Mihai Velisar a semnat cu un club cu pretenţii din Liga 2 Fostul internaţional de tineret Mihai Velisar a semnat cu un club cu pretenţii din Liga 2
Brian Riemer, selecţionerul Danemarcei, despre momentele delicate prin care trece din nou Christian Eriksen Brian Riemer, selecţionerul Danemarcei, despre momentele delicate prin care trece din nou Christian Eriksen
Ede Molnar a câştigat medalia de bronz pentru România la Campionatul European de MTB Eliminator Ede Molnar a câştigat medalia de bronz pentru România la Campionatul European de MTB Eliminator

VIDEO | Gică Hagi, tiradă la adresa arbitrajului. ”Toată conducerea noastră a primit mesaje de la altă conducere”

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 27 aug 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38231/21713778/2/farul-constanta-fc-hermannstadt-superliga-superbet-19-08-2024.jpg

UTA Arad a remizat pe teren propriu, 1-1, cu Farul Constanţa, în ultimul meci al etapei a şaptea din Superligă.

Gică Hagi a avut o reacţie dură cu privire la maniera de arbitraj. ”Regele” acuză că dobrogenii nu au primit penalty în minutul 58, la o intervenţie asupra lui Bălaşa.

”Din partea arbitrului sau din partea noastră? Din partea noastră, eu zic că am făcut. E meci în deplasare, suntem Farul, UTA a făcut o echipă foarte bună. Am condus, am avut ocazii.

Ce să facem? Am încercat să ajungem în careu, am băgat ce am putut să bag, dar să nu dai penalty la Bălaşa e ca şi să nu te duci la VAR, chiar ne ia de… E prea mult, eu aşa cred.

Ce să analizeze? E penalty! S-a văzut din tribună. L-a ţinut, a dat cu capul cât a putut şi tot n-a dat nimic. Ce să cer explicaţii? Cine sunt eu? Sunt un antrenor şi atât, n-avem ce face.

Când vezi că e clar, scuzaţi! Cu FCSB am primit penalty în ultimul minut. Toată conducerea noastră a primit mesaje de la altă conducere, aia mare, că n-a fost penalty. Au stat pe jos mereu câte două minute. Arbitrul făcea semn că de ce a iuţit adversarul jocul”
, a răbufnit Hagi.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Farul Constanta

Ultimele articole Toate articolele