Kasatkina spune că "a primit garanţii" privind siguranţa sportivelor gay în Arabia Saudită Kasatkina spune că "a primit garanţii" privind siguranţa sportivelor gay în Arabia Saudită
"Asta ne mai lipseşte". Un finanţator din Superligă a dezvăluit de ce nu l-a felicitat pe Gigi Becali | VIDEO EXCLUSIV "Asta ne mai lipseşte". Un finanţator din Superligă a dezvăluit de ce nu l-a felicitat pe Gigi Becali | VIDEO EXCLUSIV
Adrian Mutu, atac subtil la adresa conducerii CFR-ului! "Eu am fost acolo" | VIDEO EXCLUSIV Adrian Mutu, atac subtil la adresa conducerii CFR-ului! "Eu am fost acolo" | VIDEO EXCLUSIV
Cernea, apărat după ce a bruscat un copil de mingi! "L-a împins puţin cu burta" Cernea, apărat după ce a bruscat un copil de mingi! "L-a împins puţin cu burta"
S-a scris istorie în Ligue 1! Performanţa reuşită în campionatul francez după 47 ani S-a scris istorie în Ligue 1! Performanţa reuşită în campionatul francez după 47 ani
VIDEO | Corvinul - Şelimbăr, luni, de la 15:00, în direct pe Prima Sport 1. Duel tare în Liga 2 VIDEO | Corvinul - Şelimbăr, luni, de la 15:00, în direct pe Prima Sport 1. Duel tare în Liga 2

VIDEO | Goluri puţine, o gafă mare de portar şi un meci decis în minutul 90+5. Rezumatul zilei de duminică din LaLiga

La Liga Publicat pe 13 sep 2020

Real Betis, învingătoare cu 1-0 pe terenul lui Alaves, a fost singura echipă care a obţinut trei puncte în primele trei partide disputate duminică în LaLiga. Valencia - Levante se joacă de la ora 22:00.

Aflată mul timp în controlul meciului, Betis a dat lovitura în minutul 90+5, prin Cristian Tello, fostul mijlocaş ofensiv al Barcelonei, şi a început cu dreptul noul sezon.

Valladolid - Real Sociedad s-a terminat 1-1, după o gafă mare a lui Masip, portarul gazdelor, iar Villarreal a făcut doar egal, 1-1, cu nou-promovata Huesca, după ce a fost condusă cu 1-0.