VIDEO | Cagliari - Juventus 2-2. ”Bătrâna Doamnă” salvează remiza pe final graţie unui autogol VIDEO | Cagliari - Juventus 2-2. ”Bătrâna Doamnă” salvează remiza pe final graţie unui autogol
Eintracht Frankfurt a învins Augsburg, revenind din minutul 55 de la 0-1 Eintracht Frankfurt a învins Augsburg, revenind din minutul 55 de la 0-1
FR Gimnastică anunţă modificări în componenţa echipelor pentru Campionatele Europene, ca urmare a retragerii fraţilor Burtanete şi a incidentului de la Reşiţa FR Gimnastică anunţă modificări în componenţa echipelor pentru Campionatele Europene, ca urmare a retragerii fraţilor Burtanete şi a incidentului de la Reşiţa
VIDEO | Cristi Manea a cerut antrenor la CFR şi şi-a anunţat plecarea. ”Eu îmi fac treaba până la final” VIDEO | Cristi Manea a cerut antrenor la CFR şi şi-a anunţat plecarea. ”Eu îmi fac treaba până la final”
Dan Petrescu, cerut de urgenţă în Gruia! "Ar fi momentul să vină" | VIDEO EXCLUSIV Dan Petrescu, cerut de urgenţă în Gruia! "Ar fi momentul să vină" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Victoria la scor cu CFR Cluj l-a făcut pe Gică Hagi să jubileze. ”Un meci perfect. Tot ce am pregătit s-a întâmplat” VIDEO | Victoria la scor cu CFR Cluj l-a făcut pe Gică Hagi să jubileze. ”Un meci perfect. Tot ce am pregătit s-a întâmplat”

VIDEO | Haţegan, fază grea în FC Argeş - FCSB. De ce a anulat golul lui Ianis Stoica

FCSB Publicat pe 3 mar 2022

Ovidiu Haţegan a avut de luat o decizie foarte grea în minutul 22 al meciului FC Argeş - FCSB, transmis de Look Sport+ şi PrimaPlay.ro de la ora 21:00. Cel mai bun arbitru al României a anulat cu greu un gol marcat de Ianis Stoica, iar reluările TV i-au dat dreptate.
După ce Octavian Popescu a aruncat o minge în spatele apărării adverse, Greab a fost mai rapid decât Ianis Stoica şi a ajuns la balon înaintea atacantului de la FCSB. A părut că-l scapă, i-a fost furat de fiul lui Pompiliu Stoica, iar tânărul atacant a marcat imediat pentru ceea ce părea că va fi 1-1. După câteva secunde de incertutidine, timp în care Stoica Jr. a sărbătorit reuşita, Haţegan a fluierat fault în atac!

Pe reluări se poate observa cum Greab are o mână pe minge, care se află la nivelul terenului, caz în care regulamentul spune că jucătorul advers nu mai poate juca balonul.