Ultima oră
OFICIAL | Denis Alibec a semnat si va continua în SuperLigă! OFICIAL | Denis Alibec a semnat si va continua în SuperLigă!
David Popovici este în finala probei de 100 de metri liber de la Settecolli! O nouă cursă de excepţie pentru sportivul român David Popovici este în finala probei de 100 de metri liber de la Settecolli! O nouă cursă de excepţie pentru sportivul român
Campionatul Mondial s-a încheiat pentru spaniolul Yeremy Pino. Probleme şi pentru Nico Williams Campionatul Mondial s-a încheiat pentru spaniolul Yeremy Pino. Probleme şi pentru Nico Williams
S-a făcut lumină în cazul lui Adel Bettaieb! Atacantul lui FC Argeş n-a confirmat transferul în China şi a vorbit despre viitorul său S-a făcut lumină în cazul lui Adel Bettaieb! Atacantul lui FC Argeş n-a confirmat transferul în China şi a vorbit despre viitorul său
Probleme la construcţia noii arene Dinamo? Preşedintele Clubului Sportiv a oferit detalii după ce lucrările s-au oprit Probleme la construcţia noii arene Dinamo? Preşedintele Clubului Sportiv a oferit detalii după ce lucrările s-au oprit
Ce surpriză! Alexi Pitu a revenit în Superliga şi a fost prezentat oficial Ce surpriză! Alexi Pitu a revenit în Superliga şi a fost prezentat oficial

VIDEO | ”Îmi pare rău că arbitrul a stricat meciul”. Dan Petrescu termină sezonul supărat

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 23 mai 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Dan Petrescu, antrenorul echipei CFR Cluj, crede că echipa sa merita să încheie sezonul cu o victorie în meciul disputat vineri seara, pe teren propriu, în faţa campioanei, FCSB, scor 1-1.

 

 



”Vreau să felicit echipa mea. A făcut un meci extraordinar. Sunt nemulţumit doar de primul minut, când am luat gol. În rest, au jucat excelent. Îmi pare rău că arbitrul a stricat meciul şi a dat un roşu la un asemenea meci, când băiatul a vrut să dea gol şi a faultat poate din greşeală. Şi în zece contra unsprezece am jucat foarte bine. Meritam victoria sută la sută, dar ăsta e fotbalul câteodată.

La pauză, le-am zis că, în afară de prima fază, au jucat excelent. Mi-aş fi dorit o victorie, şi ei la fel. Chiar dacă pierdeam, nu aveam ce să le reproşez”
, a declarat Dan Petrescu după meciul egal obţinut vineri seara, la Cluj, cu FCSB, echipa campioană.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

CFR Cluj

Ultimele articole Toate articolele