Becali nu renunţa la pista din Italia! Patronul a sunat la echipă pentru atacant: ”Îl împrumutăm!” | VIDEO EXCLUSIV
Becali a intrat în direct şi a făcut anunţul despre transferul FCSB-ului: ”Trebuia să vină azi!” | VIDEO EXCLUSIV

Surpriză uriaşă! Echipa care a pierdut toate meciurile în cupele europene a obţinut o calificare istorică Surpriză uriaşă! Echipa care a pierdut toate meciurile în cupele europene a obţinut o calificare istorică
Apropiaţii lui Iordănescu au dat vestea zilei: ”E finalul!”

Belgianul Jasper Philipsen a câştigat etapa a 16-a a Turului Franţei

Rafael Nadal l-a învins pe Leo, fiul lui Bjorn Borg, în primul tur la Bastad

VIDEO ǀ Început catastrofal! Israel marchează în minutul 2! Eroare mare de marcaj

Echipa nationala Publicat de Daian Cutu pe 18 nov 2023

Israel – România, meci contând pentru etapa a 9-a din preliminariile pentru Campionatul European din 2024, Grupa I, va fi transmis în direct de către Prima TV, sâmbătă, de la ora 21:45.

Partida poate fi urmărită şi online prin intermediul platformei www.primaplay.ro, locul unde se văd cele mai importante dueluri din preliminariile pentru CE 2024.

Naţionala noastră a început catastrofal! Zahavi a deschis scorul în minutul 2, după ce s-a demarcat fără emoţii la un corner.

În prezent legitimat la Maccabi Tel Aviv, Zahavi a revenit la prima reprezentativă după doi ani de absenţă. În tricoul Israelului, atcantul a bifat 73 de selecţii şi 34 de goluri.