VIDEO | Liverpool - Luton 4-1. ”Cormoranii” au fost conduşi la pauză, apoi s-au descătuşat VIDEO | Liverpool - Luton 4-1. ”Cormoranii” au fost conduşi la pauză, apoi s-au descătuşat
In mijlocul scandalului legat de suspendarea Simonei Halep, Patrick Mouratoglou a devenit antrenorul unui jucător de top din ATP In mijlocul scandalului legat de suspendarea Simonei Halep, Patrick Mouratoglou a devenit antrenorul unui jucător de top din ATP
Răzvan Lucescu, eliminat dramatic din Cupa Greciei Răzvan Lucescu, eliminat dramatic din Cupa Greciei
VIDEO | Ratare uriaşă în Liga Campionilor. Jucătorul lui Porto a crezut că a marcat VIDEO | Ratare uriaşă în Liga Campionilor. Jucătorul lui Porto a crezut că a marcat
O jucătoare în vârstă de 24 de ani a murit în timpul cantonamentului pentru meciuri de calificare la JO. Ea era suspectă de malarie O jucătoare în vârstă de 24 de ani a murit în timpul cantonamentului pentru meciuri de calificare la JO. Ea era suspectă de malarie
FCU Craiova a renunţat la un om cheie. "O perioadă foarte frumoasă, plină de realizări” FCU Craiova a renunţat la un om cheie. "O perioadă foarte frumoasă, plină de realizări”

VIDEO | Inter, executată de fostul jucător! Joao Mario reuşeşte hattrick-ul în mai puţin de o repriză

Champions League Publicat de Tudor Moisa pe 29 nov 2023

Inter, deja calificată mai departe în Champions League, a venit în vacanţă la Lisabona.

În minutul 34, tabela arătat deja scorul de 3-0 pentru Benfica, în partida de pe Prima Sport 2.

Toate golurile au fost marcate de Joao Mario, fost jucător la Inter.

Reuşitele au fost semnate în minutele 5, 13 şi 34.

Cu o victorie, Benfca ar rămâne în cursa pentru Europa League. În acest moment, deasupra portughezilor se află Salzburg, care are trei puncte după primele 4 etape şi joacă în această seară cu Sociedad.