Messi, convocat pentru meciurile amicale ale Argentinei cu El Salvador şi Costa Rica Messi, convocat pentru meciurile amicale ale Argentinei cu El Salvador şi Costa Rica
Bărbatul suspectat că a furat un computer care conţinea planurile de securitate pentru Jocurile Olimpice a fost arestat şi trimis în judecată Bărbatul suspectat că a furat un computer care conţinea planurile de securitate pentru Jocurile Olimpice a fost arestat şi trimis în judecată
VIDEO | Unirea Slobozia - Csikszereda, astăzi, de la 11:30, în direct pe Prima Sport 1! Ciucanii pot urca pe loc de play-off VIDEO | Unirea Slobozia - Csikszereda, astăzi, de la 11:30, în direct pe Prima Sport 1! Ciucanii pot urca pe loc de play-off
VIDEO | Hermannstadt - Oţelul, ASTĂZI, de la 17:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci important pentru la play-off VIDEO | Hermannstadt - Oţelul, ASTĂZI, de la 17:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci important pentru la play-off
VIDEO | UTA - FCU Craiova, ASTĂZI, de la 14:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Arădenii continuă să spere la play-off VIDEO | UTA - FCU Craiova, ASTĂZI, de la 14:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Arădenii continuă să spere la play-off
VIDEO | Farul - CFR Cluj, sâmbătă, de la 20:00, în direct, pe Prima Sport 1 şi online pe platforma PrimaPlay.ro

VIDEO | Inter surclasează campioana Napoli şi e lider în Serie A

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 4 dec 2023

Inter Milano a învins duminică seară, în deplasare, scor 3-0, echipa campioană, Napoli, în etapa a 14-a din Serie A.

Inter a început meciul cu un gol al lui Marcus Thuram, anulat însă de VAR pentru ofsaid, în minutul 12. Oaspeţii au deschis scorul în minutul 44, prin Hakan Calhanoglu, şi l-au majorat în minutul 61, cu golul lui Nicolo Barella. Marcus Thuram a închis tabela în minutul 85 şi, victorioasă cu 3-0, Inter este lider în Serie A, cu 35 de puncte.

Napoli este pe locul 5, cu 24 de puncte.