VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Ionuţ Radu a debutat cu stângul în acest sezon la Inter: autogol în meciul de Cupă contra lui Empoli

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 20 ian 2022

Portarul Ionuţ Radu a fost în premieră titular la Inter Milano în acest sezon, în meciul cu Empoli, disputat, pe teren porpriu, în optimile de finală ale Cupei Italiei.

El a fost creditat cu un autogol în minutul 76, când Cutrone a trimis cu capul balonul în transversală, de unde a ricoşat în spatele goalkeeper-ului român şi a intrat apoi în poartă.

Acesta a fost golul de 2-1 pentru Empoli. Au marcat anterior Alexis Sanchez (Inter) '13, respectiv Bajrami '61.

Până la urmă, gazdele au obţinut victoria cu scorul 3-2, după prelungiri şi după ce au marcat Ranocchia '90+1 şi Sensi '104.

În sferturi, Inter va evolua cu învingătoarea meciului AS Roma - Lecce, programat joi, de la ora 22.00.0