Bayer Leverkusen rămâne neînvinsă în acest sezon şi face încă un pas spre trofeul Europa League. Marseille - Atalanta s-a terminat indecis Bayer Leverkusen rămâne neînvinsă în acest sezon şi face încă un pas spre trofeul Europa League. Marseille - Atalanta s-a terminat indecis
Olympiakos produce o mare surpriză în semifinalele Conference League. Fiorentina s-a impus în celălalt meci Olympiakos produce o mare surpriză în semifinalele Conference League. Fiorentina s-a impus în celălalt meci
VIDEO | Chelsea - Tottenham 2-0. Radu Drăguşin, rezervă în ”Battle of the Bridge” VIDEO | Chelsea - Tottenham 2-0. Radu Drăguşin, rezervă în ”Battle of the Bridge”
VIDEO | Tânărul Jiri Lehecka profită de abandonul lui Daniil Medvedev şi merge în semifinale la Madrid VIDEO | Tânărul Jiri Lehecka profită de abandonul lui Daniil Medvedev şi merge în semifinale la Madrid
Se conturează o campanie de transferuri stelară la CFR Cluj! Suma uriaşă pe care patronul ”o pune la bătaie” Se conturează o campanie de transferuri stelară la CFR Cluj! Suma uriaşă pe care patronul ”o pune la bătaie”
Unul din cei mai vechi străini din Superliga şi-a anunţat plecarea Unul din cei mai vechi străini din Superliga şi-a anunţat plecarea

VIDEO | KEŞERU A MARCAT GOLUL CARE O POATE CALIFICA PE LUDOGORETS ÎN „16-IMILE” EUROPA LEAGUE. BULGARII MAI AU NEVOIE DE O REMIZĂ CU FERENCVAROS BUDAPESTA

Video Publicat pe 28 nov 2019

Ludogorets a reuşit să obţină un punct mare la Moscova, cu ŢSKA, 1-1, într-un meci din grupele Europa League. În direct pe Look Sport, Claudiu Keşeru a deschis scorul în minutul 66. Chiar dacă după 10 minute gazdele au reuşit să revină şi să egaleze prin Chalov, bulgarii ai şanse mari de calificare în „16-imile” Europa League.

Pentru asta Ludogorets mai are nevoie de un singur punct în ultimul meci, pe teren propriu, cu Ferencvaros. Ungurii au terminat la egalitate, 2-2 cu liderul Espanyol, echipă deja calificată în faza următoare a competiţei şi se află doar pe locul 3, cu 6 puncte, la o lungime în spatele bulgarilor.