VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO | Las Palmas - Betis 2-2. Final liniştit de sezon pentru ambele formaţii

La Liga Publicat de Daian Cutu pe 16 mai 2024

Las Palmas a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 2-2, cu formaţia Betis Sevilla, în etapa a 36-a din La Liga.

Betis a deschis scorul pe Estadio Gran Canaria prin autogolul lui Mika Marmol, din minutul 21. Gazdele au egalat după numai şase minute, când a înscris Alex Suarez. Andaluzii au preluat conducerea în minutul 49, cu reuşita lui Ayoze Perez, însă Alberto Moleiro a egalat pentru gazde, în minutul 64, şi Las Palmas – Betis Sevilla s-a încheiat 2-2.

Betis Sevilla are 56 de puncte şi ocupă locul 6 în La Liga, în timp ce Las Palmas e pe locul 14, cu 38 de puncte.