VIDEO | WNBA draft. Caitlin Clark a fost prima jucătoare selectată, iar Cardoso şi Reese vor fi coechipiere VIDEO | WNBA draft. Caitlin Clark a fost prima jucătoare selectată, iar Cardoso şi Reese vor fi coechipiere
Evan Ndicka a fost externat Evan Ndicka a fost externat
LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League continuă la Prima Sport! Două retururi de foc în sferturile Champions League LIVE VIDEO | Spectacolul din Champions League continuă la Prima Sport! Două retururi de foc în sferturile Champions League
Nadal, în direct pe Prima Sport 3, de la ora 17:00! ”Sunt realist. Va fi pentru ultima oară.” Nadal, în direct pe Prima Sport 3, de la ora 17:00! ”Sunt realist. Va fi pentru ultima oară.”
Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Lautaro Martinez o apropie pe Inter la un punct de locul doi în Serie A

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 14 ian 2023

Inter Milano a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia Verona, într-un meci al etapei a 18-a din Serie A.

Lautaro Martinez a înscris unicul gol al meciului de pe stadionul Giuseppe Meazza, în minutul 3. Chiar dacă ambele echipe au mai avut ocazii, intervenţiilor portarilor Onana (Inter) şi Montipo (Verona) au făcut ca scorul să rămână Inter – Verona 1-0.

Cu 37 de puncte, Inter se află pe locul al patrulea în campionat, la egalitate de puncte cu Juventus, dar cu un golaveraj mai slab cu un singur gol.

Hellas Verona rămâne în subsolul clasamentului Seriei A, pe locul 19, cu 9 puncte.