VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii” VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii”
VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2 VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi” Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi”
Chiar dacă a luat campionatul, Becali nu s-a putut abţine şi a pus la zid mai mulţi jucători de la FCSB, după eşecul contra Craiovei: ”Doar el a fost mai viu!” | VIDEO EXCLUSIV

Gigi Becali a intrat în direct după eşecul contra Craiovei şi a şocat pe toată lumea: ”Gâlcă nu e de talia mea. Bine că mi-aţi adus antrenori cu care să mă lupt!” | VIDEO EXCLUSIV

”Am avut şanse de a marca şi trebuia să fim şi mai concentraţi”. Reacţia lui Elias Charalambous, după primul eşec în play-off ”Am avut şanse de a marca şi trebuia să fim şi mai concentraţi”. Reacţia lui Elias Charalambous, după primul eşec în play-off

VIDEO | Leipzig - Frankfurt 1-1. Pas greşit pentru echipa lui Nagelsmann în lupta pentru titlu în Bundesliga

Bundesliga Publicat de Andrei Ionascu pe 14 mar 2021

RB Leipzig a remizat pe teren propriu cu Eintracht Frankfurt, scor 1-1, în etapa cu numărul 25 din Bundesliga, pe Look Sport 3. Leipzig rămâne la patru puncte în spatele liderului clasamentului, Bayern Munchen.

Leipzig, care speră să devină în premieră campioana Germaniei, a deschis scorul prin Emil Forsberg, în minutul 47.

Daichi Kamada a egalat pentru Frankfurt în minutul 61.

Leipzig a controlat jocul, dar n-a reuşit să câştige. Raportul şuturilor pe poartă a fost 8-2 pentru gazde.

Leipzig are 7 meciuri consecutive fără înfrângere în Bundesliga.

Sursa foto: Twitter Leipzig