VIDEO | Flacăra Olimpică a fost aprinsă VIDEO | Flacăra Olimpică a fost aprinsă
NEWS ALERT | Un jucător cu meciuri la echipa naţională, OUT pentru şase luni NEWS ALERT | Un jucător cu meciuri la echipa naţională, OUT pentru şase luni
Focus 18 urcă Prima TV pe locul IV în audienţe în rândul publicului 21-59, la nivel naţional Focus 18 urcă Prima TV pe locul IV în audienţe în rândul publicului 21-59, la nivel naţional
Ian Foster va antrena în Japonia Ian Foster va antrena în Japonia
NEWS ALERT | Lovitură de teatru! Informaţia care dinamitează viitorul Rapidului NEWS ALERT | Lovitură de teatru! Informaţia care dinamitează viitorul Rapidului
Nu vor avea adversar! Echipa de baschet a Statelor Unite ale Americii pentru Jocurile Olimpice Nu vor avea adversar! Echipa de baschet a Statelor Unite ale Americii pentru Jocurile Olimpice

VIDEO | Mallorca - Real Madrid 1-0. Nacho a marcat în proprie poartă. Barcelona se poate distanţa în fruntea campionatului

La Liga Publicat de Daian Cutu pe 5 feb 2023

Mallorca a învins în direct pe Prima Sport 1, scor 1-0, formaţia Real Madrid, într-un meci din etapa a 20-a din La Liga.

Realul a început meciul de pe Estadi Mallorca Son Moix cu un autogol, marcat de Nacho, în minutul 13.

În repriza secundă, madrilenii au primit un penalty, pe care însă Marco Asensio l-a ratat în minutul 60. Realul a dominat finalul de meci, dar nu a putut să evite cea de-a treia înfrângere stagională.

Madrilenii se află pe locul secund, cu 45 de puncte, iar Mallorca este pe locul 10. Cu 28 de puncte.