VIDEO | Casper Ruud şi-a luat revanşa în faţa lui Stefanos Tsitsipas şi a câştigat titlul la Barcelona VIDEO | Casper Ruud şi-a luat revanşa în faţa lui Stefanos Tsitsipas şi a câştigat titlul la Barcelona
Ioan Andone ştie cine va câştiga titlul sezonul viitor: „O să fie un campionat tare” Ioan Andone ştie cine va câştiga titlul sezonul viitor: „O să fie un campionat tare”
VIDEO | Sepsi - Universitatea Craiova 1-3, în direct la Prima Sport 1! Houri măreşte diferenţa VIDEO | Sepsi - Universitatea Craiova 1-3, în direct la Prima Sport 1! Houri măreşte diferenţa
Marcel Bîrsan, lăudat pentru prestaţia de pe Arena Naţională. ”Golul Lui Hasani a fost anulat pentru că trebuia anulat” Marcel Bîrsan, lăudat pentru prestaţia de pe Arena Naţională. ”Golul Lui Hasani a fost anulat pentru că trebuia anulat”
Dorinel Munteanu continuă parcursul de vis. ”Nu pot să fiu decât bucuros” Dorinel Munteanu continuă parcursul de vis. ”Nu pot să fiu decât bucuros”
Motivul pentru care „U” Cluj este în scădere de formă: „Poate fi asta” | VIDEO EXCLUSIV Motivul pentru care „U” Cluj este în scădere de formă: „Poate fi asta” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Manchester United - Fulham 1-2. ”Diavolii”, răpuşi în minutul 90+7

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 24 feb 2024

Manchester United a pierdut pe teren propriu, scor 1-2, în faţa formaţiei Fulham, în etapa a 26-a din Premier League.

Pe Old Trafford, Calvin Bassey a deschis scorul pentru Fulham, iar elevii lui ten Hag au reuşit să egaleze abia în minutul 89, prin Harry Maguire. Însă, în al şaptelea minut al prelungirilor Alex Iwobi  a primit un assist de la Adama Traore şi a înscris golul victoriei oaspeţilor. Fulham s-a impus cu 2-1 şi a adus lui Manchester United prima înfrângere după patru succese consecutive.

În clasament, Manchester United este pe locul 6, cu 44 de puncte, iar Fulham a făcut 32 de puncte, cu care se postează pe locul 12.