Ultima oră
Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale
Thomas Tuchel, nemulţumit după egalul dintre Anglia şi Ghana: „Ar fi fost meritat” Thomas Tuchel, nemulţumit după egalul dintre Anglia şi Ghana: „Ar fi fost meritat”
A lăsat-o pe CFR pentru ”U” şi a povestit ce a trăit la derby-ul Clujului: ”Am fost şocat. Nu înţelegeam ce se întâmplă”  

A lăsat-o pe CFR pentru ”U” şi a povestit ce a trăit la derby-ul Clujului: ”Am fost şocat. Nu înţelegeam ce se întâmplă”
Rapid a transferat un fost jucător al Stelei Rapid a transferat un fost jucător al Stelei
Cupa Mondială 2026: "Lumumba Vea", suporterul vedetă al RD Congo, a fost prezent la partida cu Columbia-VIDEO Cupa Mondială 2026: "Lumumba Vea", suporterul vedetă al RD Congo, a fost prezent la partida cu Columbia-VIDEO
Antrenorul Uzbekistanului Fabbio Cannavaro, elogii la adresa lui Cristiano Ronaldo: ”Dacă îi dai un centimetru în careu, eşti mort”
Antrenorul Uzbekistanului Fabbio Cannavaro, elogii la adresa lui Cristiano Ronaldo: ”Dacă îi dai un centimetru în careu, eşti mort”

VIDEO | Marius Măldărăşanu are încă multă răbdare. ”A câştigat echipa mai bună”

Hermannstadt Publicat de Daian Cutu pe 21 iul 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38239/21677075/2/fc-universitatea-cluj-afc-hermannstadt-superliga-superbet-21-07-2024-2.jpg

Universitatea Cluj a câştigat pe teren propriu, 3-1, cu Hermannstadt, într-un meci din etapa a doua a Superligii.

Marius Măldărăşanu a recunoscut faptul că ”şepcile roşii” meritau victoria. Acesta a punctat că are răbdare şi nu e îngrijorat de startul de sezon.

”A câştigat echipa mai bună. Meciul s-a pierdut în prima repriză. Am interpretat greşit momentele de translaţie. Cam toate au plecat din partea stângă a noastră.

A doua repriză mă aşteptam la un gol. E important să credem. Nu pot să spun că am jucat mai bine decât ei. S-a văzut că şi-au dorit să marcheze. E un meci pe care trebuie să-l uităm.

Eu am răbdare. Sunt adeptul încrederii. Erau supăraţi, ceva normal. Trebuie să vedem unde s-a greşit. E fotbal. E început de campionat. Trebuie să ne dorim mai mult”
, a explicat Măldărăşanu, la flash-interviu.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Hermannstadt

Ultimele articole Toate articolele