VIDEO | Fiorentina - Sassuolo 5-1. Formaţia viola s-a descătuşat cu penultima clasată VIDEO | Fiorentina - Sassuolo 5-1. Formaţia viola s-a descătuşat cu penultima clasată
Răsturnare de situaţie! Când începe Dan Petrescu mandatul la CFR Cluj Răsturnare de situaţie! Când începe Dan Petrescu mandatul la CFR Cluj
Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă” Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă”
VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6 VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6
PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară
Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu

VIDEO | MEDIAŞUL CÂŞTIGĂ LA LIMITĂ CU VOLUNTARI ŞI ÎŞI CONSOLIDEAZĂ LOCUL DE PLAY-OFF

Video Publicat pe 3 dec 2019

Gaz Metan Mediaş s-a impus pe teren propriu, 1-0 cu FC Voluntari, într-un meci din etapa a 19-a din Liga 1. În direct pe Look Sport, Sergiu Buş a marcat, cu 10 minute înainte de fina, unicul gol al întâlnirii. Graţie acestei victorii, Mediaşul lui Edi Iordănescu adună 30 de puncte şi se află pe locul 5, în timp ce ilfovenii rămân ultimii în clasament cu numai 8 puncte.