VIDEO | Manchester City nu s-a încurcat în ultima etapă şi e campioană pentru a patra oară la rând VIDEO | Manchester City nu s-a încurcat în ultima etapă şi e campioană pentru a patra oară la rând
Vivi Răchită. mesaj pentru Gigi Becali! ”FCSB va termina pe 3” Vivi Răchită. mesaj pentru Gigi Becali! ”FCSB va termina pe 3”
VIDEO | Rapid - FCSB, astăzi, de la 21:00, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul orgoliilor pe Giuleşti. Echipele de start VIDEO | Rapid - FCSB, astăzi, de la 21:00, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul orgoliilor pe Giuleşti. Echipele de start
A marcat pentru FCSB în Liga Campionilor şi acum a cucerit titlul în fotbalul feminin, din postura de manager A marcat pentru FCSB în Liga Campionilor şi acum a cucerit titlul în fotbalul feminin, din postura de manager
Deces al unui baschetbalist după ce s-a prăbuşit pe teren la un meci din Jersey Deces al unui baschetbalist după ce s-a prăbuşit pe teren la un meci din Jersey
”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua ”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua

VIDEO | Metz - Lyon 1-2. Ladislau Boloni are o situaţie tot mai dificilă în clasament

Ligue 1 Publicat de Daian Cutu pe 24 feb 2024

Metz, antrenată de tehnicianul român Laszlo Boloni, a pierdut pe teren propriu, scor 1-2, în faţa grupării Olympique Lyon, în etapa a 23-a din Ligue 1.

Mikautadze a deschis scorul pentru Metz, în minutul 12, dar lyonezii au egalat până la pauză, prin Lacazette, în minutul 45+1, şi au trecut la conducere prin reuşita lui Benrahma, din minutul 60. Elevii lui Boloni au controlat finalul de meci, dar Lyon s-a impus cu 2-1.

Metz nu a mai câştigat din 26 noiembrie 2023, a ajuns pe locul 17, cu 17 puncte, iar Lyon ocupă poziţia a 10-a, cu 28 de puncte.