VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt
”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul ”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul
Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial
Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic” Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic”
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24 VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24
Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri

VIDEO | Mihăilă a marcat pentru Parma în Cupa Italiei. Dennis Man, schimbat, după o prestaţie modestă

Stranieri Publicat de Ovidiu Neacşu pe 8 aug 2022

Românul Valentin Mihăilă a înscris duminică pentru Parma, în victoria obţinută cu 2-0 împotriva lui Salernitana, în Cupa Italiei.

Valentin Mihăilă şi Dennis Man au fost titulari în partida de Cupa Italiei, împotriva celor de la Salernitana. Mihăilă s-a trecut pe tabela de marcaj în minutul 74, după ce a profitat de o intervenţie greşită a fundaşului advers, românul a scăpat singur cu portarul şi a finalizat fără probleme.

El i-a oferit lui Man o pasă bună, dar acesta nu a reuşit să o fructifice. Fostul jucător a lui FCSB a fost schimbat în minutul 57, în urma unei prestaţiei modeste.