Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal" Decizia luată de FIFA care i-ar afecta pe agenţi! "Cea mai mare parte a acestor bani pleacă din fotbal"
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile! VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”. Echipele probabile!
Volei feminin | Eliza Inneh, componenta naţionalei, campioană în Polonia şi MVP al finalei Volei feminin | Eliza Inneh, componenta naţionalei, campioană în Polonia şi MVP al finalei
Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma
Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei
Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint

VIDEO | Mircea Lucescu, furios după ce Bayern a primit penalty în minutul 10 al partidei cu Dinamo Kiev, în Liga Campionilor

Champions League Publicat de Andrei Ionascu pe 29 sep 2021

Robert Lewandowski a deschis scorul în minutul 12, din penalty, pentru Bayern Munchen în meciul de pe teren propriu cu Dinamo Kiev, din grupa E a Ligii Campionilor, transmis în direct pe Look Sport+ şi www.primaplay.ro. Antrenorul echipei ucrainene, Mircea Lucescu, a protestat faţă de decizia arbitrului italian Marco Guida.

În minutul 11 al partidei de pe ‘Allianz Arena’, Sydorchuk a lovit mingea cu cotul, în urma unui corner. Jucătorii şi antrenorul de la Dinamo Kiev au reclamat faptul că Sydorchuk a fost împins de către Goretzka.

Faza a fost analizată de către arbitrii din camera VAR, iar Bayern Munchen a primit în cele din urmă o lovitură de la 11 metri.

După ce Robert Lewandowski a înscris, Mircea Lucescu a aplaudat ironic decizia arbitrului.