Ultima oră
Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon

Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1 FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1
„E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea” „E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea”
Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României

Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României
Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

VIDEO ǀ Mircea Rednic, atac la adresa arbitrajului. ”Cred că dormeau, erau la o cafea”

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 29 iul 2023
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/21269575/1/fc-hermannstadt-uta-arad-superliga-superbet-29-07-2023-1.jpg

Hermannstadt a învins pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa UTA Arad, într-un meci din etapa a treia a Superligii. Sibienii au revenit de la 0-1.

Oaspeţii au deschis scorul prin Carp ’32.

Hermannstadt a revenit şi s-a impus prin golurile înscrise de Paraschiv ’51 (penalty) şi Mino ’58.

Mircea Rednic a declarat la interviuri că este supărat pe maniera de arbitraj, care în opinia sa a afectat rezultatul final.

”E dureros că iar am condus şi după a apărut acel penalty, care nimeni nu ştie ce a fost. El a zis că a fost henţ, tot din VAR a trebuit să vină la Dumitrescu, atunci cred că dormeau, erau la o cafea, la un ceai. Dar e bine că la noi imediat se vede. După am reuşit să echilibrăm jocul, iar sunt supărat că am luat golul 2 la fel ca cel de la Arad, iar am dormit.

Păcat cred că merităm cel puţin un egal. Îmi pare rău că pierdem iar trei puncte. Oricum se vede o îmbunătăţire fizică. Vine meciul de la Iaşi şi trebuie să îl pregătim. Sunt realist, în momentul de faţă mai mult nu putem!”,
a declarat Mircea Rednic, la final de meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele