Ultima oră
LIVE TEXT | Croaţia - Ghana 1-0. Sucic deschide scorul LIVE TEXT | Croaţia - Ghana 1-0. Sucic deschide scorul
LIVE TEXT | Panama - Anglia 0-0. Pickford are o paradă de zile mari LIVE TEXT | Panama - Anglia 0-0. Pickford are o paradă de zile mari
Ştefan Opriş a semnat cu o forţă din Superliga Ştefan Opriş a semnat cu o forţă din Superliga
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul contra unei formaţii din Bulgaria Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul contra unei formaţii din Bulgaria
Veşti din tabăra Spaniei! Yeremy Pino nu are fractură, Nico Williams este accidentat la adductori Veşti din tabăra Spaniei! Yeremy Pino nu are fractură, Nico Williams este accidentat la adductori
Csikszereda a câştigat amicalul contra campioanei Ungariei Csikszereda a câştigat amicalul contra campioanei Ungariei

VIDEO | Moment de sinceritate al lui Laurenţiu Reghecampf: ”M-am enervat pentru tot campionatul la meciul cu FCSB!”

CS Universitatea Craiova Publicat pe 2 dec 2021
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Tehnicianul echipei Universitatea Craiova, Laurenţiu Reghecampf, a declarat, joi seară, că pentru el meciul cu ACSO Filiaşi nu a contat foarte mult, avend în vedere diferenţa de valoare.

El a menţionat că s-a enervat “pentru tot campionatul” la confruntarea din Liga 1 cu FCSB, scor 2-3, la care oltenii au ratat mult.

“Mai avem un pas, mai avem semifinala. Am întâlnit o echipă mult inferioară nouă, din toate punctele de vedere. În unele momente am intrat şi noi în jocul ăsta haotic, dar se întâmplă.
 
Sunt fericit că ne-am calificat şi trebuie să ne concentrăm pe următoarele meciuri pe care le avem în campionat. M-am enervat pentru tot campionatul la meciul cu FCSB, s-a ratat foarte mult. Nici n-a contat foarte mult pentru mine meciul din seara aceasta, important era să ne calificăm. Diferenţa era foarte mare, ceea ce este normal.”, a spus Reghecampf, la finalul meciului.

Formaţia Universitatea Craiova, deţinătoarea trofeului, s-a calificat, joi seară, în semifinalele Cupei României, trecând în sferturi de echipa de liga a treia ACSO Filiaşi, scor 3-0. Golurile au fost marcate de Koljic 24’, Ivan 29’ şi Gustavo 63’.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri