E gata! Dan Şucu s-a întâlnit cu Marius Şumudică! Decizia finală luată de finanţatorul Rapidului E gata! Dan Şucu s-a întâlnit cu Marius Şumudică! Decizia finală luată de finanţatorul Rapidului
LIVE VIDEO | Mioveni - Csikszereda 3-1, în direct la Prima Sport 1! Formaţia din Miercurea Ciuc reduce din diferenţă LIVE VIDEO | Mioveni - Csikszereda 3-1, în direct la Prima Sport 1! Formaţia din Miercurea Ciuc reduce din diferenţă
Ana Bogdan a fost eliminată în turul doi la Catalonia Open Ana Bogdan a fost eliminată în turul doi la Catalonia Open
Fără precedent! Unde vor sta suporterii CFR-ului la meciul cu FCSB Fără precedent! Unde vor sta suporterii CFR-ului la meciul cu FCSB
Motivele pentru care Edi Iordănescu nu a semnat prelungirea contractului Motivele pentru care Edi Iordănescu nu a semnat prelungirea contractului
Dinamo, campioană în Superligă! Statistica la care "câinii" nu au adversar Dinamo, campioană în Superligă! Statistica la care "câinii" nu au adversar

VIDEO | Momente de panică la Giurgiu! Adi Petre, aproape de o accidentare gravă, dintr-un motiv bizar

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 9 apr 2021

Prima repriză a partidei dintre Astra Giurgiu şi UTA Arad a adus un moment care se putea solda extrem de grav. În minutul 30, Adi Petre, atacantul oaspeţilor s-a lovit de un banner de pe marginea terenului.

Acesta a sângerat, dar în cele din urmă nu a fost nimic grav, iar staff-ul medical al celor de la UTA a intervenit prompt, iar jucătorul a putut continua. Petre nu a încercat să atenueze prea mult din impact, probabil crezând că este un panou electric, dar de fapt era doar reclama pe un schelet metalic şi astfel a fost proiect în afara terenului şi a suferit un traumatism serios, fără urmări grave, din fericire.