Preşedintele Universităţii Cluj a anunţat la Fotbal Show cine va fi antrenor în sezonul viitor. ”Are contract pe 2 ani, ne-am stabilit un obiectiv” | VIDEO EXCLUSIV Preşedintele Universităţii Cluj a anunţat la Fotbal Show cine va fi antrenor în sezonul viitor. ”Are contract pe 2 ani, ne-am stabilit un obiectiv” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Farul - Sepsi 0-1, în direct la Prima Sport 1! Safranko înscrie în secunda 66! VIDEO | Farul - Sepsi 0-1, în direct la Prima Sport 1! Safranko înscrie în secunda 66!
VIDEO | Andrei Rublev s-a calificat în finala turneului de la Madrid. Prestaţie perfectă cu Taylor Fritz VIDEO | Andrei Rublev s-a calificat în finala turneului de la Madrid. Prestaţie perfectă cu Taylor Fritz
”Am informaţii că s-a luat legătura”. Ioan Ovidiu Sabău a anunţat cine l-ar putea înlocui la ”U” Cluj ”Am informaţii că s-a luat legătura”. Ioan Ovidiu Sabău a anunţat cine l-ar putea înlocui la ”U” Cluj
VIDEO | Şelimbăr - Gloria Buzău 2-1. Al doilea loc ce duce în Superliga rămâne în joc VIDEO | Şelimbăr - Gloria Buzău 2-1. Al doilea loc ce duce în Superliga rămâne în joc
Joe Biden o va onora pe înotătoarea Katie Ledecky cu ”Medalia Libertăţii” Joe Biden o va onora pe înotătoarea Katie Ledecky cu ”Medalia Libertăţii”

VIDEO | Monza - Atalanta 1-2. Oaspeţii rămân în lupta pentru un loc de Champions League

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 22 apr 2024

Atalanta Bergamo a învins în deplasare, scor 2-1, formaţia Monza, în etapa a 33-a din Serie A.

Atalanta Bergamo, semifinalistă în Liga Europa, a dominat prima repriză a meciului de la Monza, şi a deschis scorul în minutul 44, prin De Ketelaere. Oaspeţii şi-au concretizat dominarea şi în partea secundă, când a înscris El Bilal Toure, în minutul 72. Gazdele au reuşit să înscrie în minutul 89, prin Maldini, dar Atalanta s-a impus cu 2-1 şi este pe locul 6 în campionat, cu 54 de puncte. Monza este pe 11, cu 43 de puncte.