Lando Norris l-a învins pe Max Verstappen pe circuitul de la Miami şi a obţinut prima victorie în Formula 1 Lando Norris l-a învins pe Max Verstappen pe circuitul de la Miami şi a obţinut prima victorie în Formula 1
Neluţu Varga, decizie finală cu privire la Tachtsidis
VIDEO | Dan Petrescu, ”săgeţi” către foştii antrenori de la CFR. ”Dacă eram eu mai aveam doi la acest nivel” VIDEO | Dan Petrescu, ”săgeţi” către foştii antrenori de la CFR. ”Dacă eram eu mai aveam doi la acest nivel”
VIDEO | ”Trebuie să consolidăm ce am făcut bine”. Rapid e fără victorie în play-off, dar Bogdan Lobonţ vede părţile bune VIDEO | ”Trebuie să consolidăm ce am făcut bine”. Rapid e fără victorie în play-off, dar Bogdan Lobonţ vede părţile bune
Şumudică a depistat marea problemă de la Rapid, după înfrângerea cu CFR Cluj. „Asta se întâmplă peste tot în lume” | EXCLUSIV Şumudică a depistat marea problemă de la Rapid, după înfrângerea cu CFR Cluj. „Asta se întâmplă peste tot în lume” | EXCLUSIV
VIDEO | AS Roma – Juventus Torino 1-1. Derby-ul rundei din Serie A s-a  terminat indecis VIDEO | AS Roma – Juventus Torino 1-1. Derby-ul rundei din Serie A s-a terminat indecis

VIDEO | MORATA ADUCE VICTORIA LUI ATLETICO PE WANDA METROPOLITANO, IAR ŞAHTIOR ŞI DINAMO ZAGREB TERMINĂ LA EGALITATE

Champions League Publicat pe 22 oct 2019

Atletico Madrid s-a impus la limită, 1-0, în meciul cu Bayer Leverkusen, din etapa a treia a grupelor UEFA Champions League. În direct pe LOOK PLUS, spaniolii au marcat târziu, în minutul 78, când Alvaro Morata a adus liniştea pe Wanda Metropolitano, dar şi cele 3 puncte preţioase care o aduc pe Atletico pe primul loc în clasamentul provizoriu al grupei D.

În grupa C a UEFA Champions League, în „exil”, la Harkov, fosta echipă a lui Mircea Lucescu, Şahtior Doneţk, nu a reuşit decât o remiză, 2-2 cu Dinamo Zagreb. Pentru echipa din Ucraina au marcat Konoplyanka în minutul 16 şi Dodo (75). De cealaltă parte, reuşitele croaţilor au fost semnate de Olmo (25) şi Orsic (60).