"Cea mai mare ascensiune". Verdict clar în privinţa lui Eugen Trică | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai mare ascensiune". Verdict clar în privinţa lui Eugen Trică | VIDEO EXCLUSIV
”Vine! Ce să fac eu cu Tachtsidis? Eu am nevoie de forţă”. Gigi Becali a anunţat ce mijlocaş soseşte la vară la FCSB ”Vine! Ce să fac eu cu Tachtsidis? Eu am nevoie de forţă”. Gigi Becali a anunţat ce mijlocaş soseşte la vară la FCSB
VIDEO | Metz - Lille 1-2. Final de sezon foarte complicat pentru Ladislau Boloni VIDEO | Metz - Lille 1-2. Final de sezon foarte complicat pentru Ladislau Boloni
Andrei Prepeliţă, aproape de revenirea în Superliga. ”La pauză toţi erau cu capul în pământ”
Singura echipă din Superliga care a transmis celor de la FCSB felicitări pentru cucerirea titlului Singura echipă din Superliga care a transmis celor de la FCSB felicitări pentru cucerirea titlului
Raul Badiu, victorie în prima etapă a Campionatului Naţional de Raliuri

VIDEO | NAPOLI A SPULBERAT-O ACASĂ PE SALZBURG

Europa League Publicat pe 8 mar 2019

Napoli nu a avut nicio problemă în prima manşă cu Salzburg, din optimile Europa League. Italienii au înscris după doar 9 minute, prin polonezul Milik. Napoletanii îşi puteau majora avantajul rapid, dar Coulibali a reluat dezamăgitor. Până la urmă, gazdele au făcut 2-0 în urma golului superb al lui Fabian Ruiz. În startul părţii secunde, Dabour a fost foarte aproape de a reduce din diferenţă, dar Meret a respins şutul. Coşmarul austriecilor a continuat în minutul 57, când Jerome Onguene a trimis mingea în propria poartă. Trupa lui Ancelotti putea obţine o victorie şi mai clară, dar Milik a reluat puţin pe lângă poartă. S-a terminat 3-0 pentru Napoli, care e tot mai aproape de sferturile Europa League. Austriecii anunţă, însă, că le vor face viaţa grea italienilor în retur.