VIDEO | Ploaia a dat peste cap programul de la Ţiriac Open. Surpriză uriaşă produsă de locul 276 ATP VIDEO | Ploaia a dat peste cap programul de la Ţiriac Open. Surpriză uriaşă produsă de locul 276 ATP
Tensiuni mari în vestiarul Barcelonei, după eliminarea din Champions League! Araujo, răspuns tranşant pentru Gundogan Tensiuni mari în vestiarul Barcelonei, după eliminarea din Champions League! Araujo, răspuns tranşant pentru Gundogan
Fostul mare arbitru nu l-a menajat pe Istvan Kovacs: „Tu, buricul Pământului” Fostul mare arbitru nu l-a menajat pe Istvan Kovacs: „Tu, buricul Pământului”
David Popovici, încă o medalie de aur la naţionalele de înot în bazin de 50 de metri David Popovici, încă o medalie de aur la naţionalele de înot în bazin de 50 de metri
Viitorul lui Valentin Mihăilă a fost decis! Unde va juca inernaţionalul român în sezonul viitor Viitorul lui Valentin Mihăilă a fost decis! Unde va juca inernaţionalul român în sezonul viitor
”Şi eu am fost copil de mingi”. În prag de titlu, Ştefan Târnovanu a avut o reacţie emoţionantă ”Şi eu am fost copil de mingi”. În prag de titlu, Ştefan Târnovanu a avut o reacţie emoţionantă

VIDEO ǀ Nemulţumirea lui Andrei Ivan după eşecul cu FC Voluntari: ”Mă doare şi gura, am fost lovit peste tot!”

CS Universitatea Craiova Publicat pe 26 feb 2023

FC Voluntari a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa CS Universitatea Craiova, în etapa a XXVII-a din Superligă. Pentru echipa din Voluntari a fost prima victorie din 2023, în timp ce craiovenii se află la al optulea eşec în acest sezon.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Raţă, în minutul 50. La finalul meciului, Andrei Ivan a oferit mai multe declaraţii. Atacantul susţine că a fost lovit de cei de la FC Voluntari.

”Mă doare şi gura, am fost lovit peste tot!”

”Am condus meciul din primul minut, dar nu am marcat, ei au avut două ocazii şi au marcat. Trebuie să muncim mai mult. Nu ne simţim bine în deplasare, trebuie să jucăm cum am jucat acasă.

Chiar nu am cuvinte, mă doare şi gura, am fost lovit peste tot, nici nu mai ştiu ce concluzii să trag. După ce luăm gol, mereu punem presiune pe poarta adversarilor. La FCSB am făcut-o în minutul 91, dar azi nu am reuşit nici măcar un punct.

Am arătat mai bine în a doua repriză pentru ca au şi condus şi trebuiau să îşi apere scorul, iar noi trebuie să atacăm şi e normal să fie aşa. Nu ştiu ce schimbări trebuie să se facă, îl avem pe Mister, vedem ce va fi cu FC Argeş”, a spus Andrei Ivan.