Giovanni Becali a anunţat marea lovitură din fotbalul românesc: ”A semnat!”

VIDEO | Alexander Zverev a învins revelaţia de la Miami şi s-a calificat în semifinale VIDEO | Alexander Zverev a învins revelaţia de la Miami şi s-a calificat în semifinale
Naţionala Românie de Polo va debuta împotriva Greciei la Jocurile Olimpice Naţionala Românie de Polo va debuta împotriva Greciei la Jocurile Olimpice
Veste excelentă primită de Barcelona! Ce doi ar putea fi apţi pentru meciul cu PSG din Champions League Veste excelentă primită de Barcelona! Ce doi ar putea fi apţi pentru meciul cu PSG din Champions League
Ultimă oră! Antrenorul clubului legendar pleacă de la echipă: ”Vreau să mă concentrez pe ultimele opt meciuri!” Ultimă oră! Antrenorul clubului legendar pleacă de la echipă: ”Vreau să mă concentrez pe ultimele opt meciuri!”
„Îi face un mare rău băiatului pentru că îl tot laudă. Exagerează prea mult!” . Gică Hagi, taxat de fostul mare fotbalist al Stelei „Îi face un mare rău băiatului pentru că îl tot laudă. Exagerează prea mult!” . Gică Hagi, taxat de fostul mare fotbalist al Stelei

VIDEO | ”Nu am făcut un joc foarte bun şi am pierdut”. Eugen Neagoe, reacţie sinceră

U Cluj Publicat de Daian Cutu pe 5 nov 2022

Antrenorul echipei Universitatea Cluj Eugen Neagoe, a fost dezamăgit de înfrângerea suferită sâmbătă seara la Craiova, în faţa Universităţii.

”Nu am făcut un joc foarte bun şi am pierdut. Sunt dezamăgit că am luat gol la acea fază, era o fază simplă. Toată echipa a greşit la faza golului, nu doar un jucător. Prima repriză a fost modestă. Repriza a doua am început mai bine, am pasat mai mult, am ţinut de minge şi am primit golul. Am făcut schimbări, am încercat să ne apropiem de poarta lor , dar nu am mai reuşit să facem ceea ce ne-am propus. Au contat şi absenţele, pentru că nu avem un lot numeros, am avut astăzi cinci jucători sub 21 de ani, dar nu e o scuză, nu caut un alibi”, a declarat Eugen Neagoe.

Universitatea Craiova a învins sămbătă, pe teren propriu, echipa Universitatea Cluj, scor 1-0, într-un meci al etapei a 17-a din Superliga.