FOTO | Gestul făcut pentru Pele de jucătorii naţionalei Braziliei, după calificarea în ”sferturile” Cupei Mondiale FOTO | Gestul făcut pentru Pele de jucătorii naţionalei Braziliei, după calificarea în ”sferturile” Cupei Mondiale
CM 2022 | Totul despre turneul final din Qatar! Program complet, rezultate, tabloul sferturilor CM 2022 | Totul despre turneul final din Qatar! Program complet, rezultate, tabloul sferturilor
Jucătorii lui CS Mioveni îşi strigă disperarea: "Am luat un singur salariu în acest sezon. Era căldură, acum vine Crăciunul" Jucătorii lui CS Mioveni îşi strigă disperarea: "Am luat un singur salariu în acest sezon. Era căldură, acum vine Crăciunul"
Brazilia – Coreea de Sud 4-1. ”Selecao” trece în paşi de samba în ”sferturile” Cupei Mondiale. Japonia - Croaţia 1-1 (1-3 d.p.). Trupa lui Modric merge mai departe după ce s-a impus la loviturile de departajare Brazilia – Coreea de Sud 4-1. ”Selecao” trece în paşi de samba în ”sferturile” Cupei Mondiale. Japonia - Croaţia 1-1 (1-3 d.p.). Trupa lui Modric merge mai departe după ce s-a impus la loviturile de departajare
VIDEO | Ce i-a transmis Pintilii lui Oaidă, după ce l-a schimbat în minutul 25: "E normal să fie aşa" VIDEO | Ce i-a transmis Pintilii lui Oaidă, după ce l-a schimbat în minutul 25: "E normal să fie aşa"
VIDEO | Coman lasă de înţeles că ar putea pleca de la FCSB în această iarnă! VIDEO | Coman lasă de înţeles că ar putea pleca de la FCSB în această iarnă!

VIDEO | ”Nu am făcut un joc foarte bun şi am pierdut”. Eugen Neagoe, reacţie sinceră

U Cluj Publicat de Daian Cutu pe 5 nov 2022

Antrenorul echipei Universitatea Cluj Eugen Neagoe, a fost dezamăgit de înfrângerea suferită sâmbătă seara la Craiova, în faţa Universităţii.

”Nu am făcut un joc foarte bun şi am pierdut. Sunt dezamăgit că am luat gol la acea fază, era o fază simplă. Toată echipa a greşit la faza golului, nu doar un jucător. Prima repriză a fost modestă. Repriza a doua am început mai bine, am pasat mai mult, am ţinut de minge şi am primit golul. Am făcut schimbări, am încercat să ne apropiem de poarta lor , dar nu am mai reuşit să facem ceea ce ne-am propus. Au contat şi absenţele, pentru că nu avem un lot numeros, am avut astăzi cinci jucători sub 21 de ani, dar nu e o scuză, nu caut un alibi”, a declarat Eugen Neagoe.

Universitatea Craiova a învins sămbătă, pe teren propriu, echipa Universitatea Cluj, scor 1-0, într-un meci al etapei a 17-a din Superliga.