Ultima oră
Arsenal activează opţiunea de cumpărare pentru Piero Hincapie Arsenal activează opţiunea de cumpărare pentru Piero Hincapie
Întâlnirea care i-a schimbat viaţa lui Edi Iordănescu: ”Am rămas blocat. A fost primul antrenor care mi-a spus asta!” Întâlnirea care i-a schimbat viaţa lui Edi Iordănescu: ”Am rămas blocat. A fost primul antrenor care mi-a spus asta!”
Arbitra Stephanie Frappart, numită de UEFA Refereeing Officer Arbitra Stephanie Frappart, numită de UEFA Refereeing Officer
Curg ofertele pentru Horaţiu Moldovan! Internaţionalul român pare că o va părăsi pe Atletico Madrid, dar poate ajunge la o echipă de Champions League Curg ofertele pentru Horaţiu Moldovan! Internaţionalul român pare că o va părăsi pe Atletico Madrid, dar poate ajunge la o echipă de Champions League
EXCLUSIV | Florin Tănase a decis dacă îşi prelungeşte sau nu contractul cu FCSB EXCLUSIV | Florin Tănase a decis dacă îşi prelungeşte sau nu contractul cu FCSB
Dinamo s-ar putea despărţi de un titular! I-a fost găsit deja înlocuitor Dinamo s-ar putea despărţi de un titular! I-a fost găsit deja înlocuitor

VIDEO | ”Nu ne-a ieşit”. Poenaru, resemnat, după eşecul cu FCSB

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 16 oct 2022
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/20890201/1/poenaru.jpg

FCSB s-a impus cu scorul de 2-1, pe teren propriu, contra celor de la UTA Arad, într-un meci din etapa a 14-a a Superligii. Este a treia victorie consecutivă în campionat pentru formaţia din Capitală. Cele mai importante faze se pot vedea aici.

Ilie Poenaru s-a declarat extrem de dezamăgit de eşecul formaţiei sale şi a punctat că va opera modificări în sistemul tactic.

”Sunt total nemulţumit. Avem valoare, avem calitate şi le-am zis că nu contează cu cine jucam. Le-am zis că trebuie să arate ceva. Keşeru a marcat, avea nevoie de acest gol, atât de la el cât şi de la ceilalţi aveam nevoie de mai mult. Schimbările nu le-am făcut mai devreme pentru că mai erau jucători care acuzau anumite probleme medicale. Trebuia să schimb mult sistemul etc. Sunt dezamăgit, supărat, azi nu ne-a ieşit.

Degeaba am presat. Trebuie altă atitudine în Cupă. Avem obiect Cupa”
, a spus Poenaru, după meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele