VIDEO | Liverpool - Luton 4-1. ”Cormoranii” au fost conduşi la pauză, apoi s-au descătuşat VIDEO | Liverpool - Luton 4-1. ”Cormoranii” au fost conduşi la pauză, apoi s-au descătuşat
In mijlocul scandalului legat de suspendarea Simonei Halep, Patrick Mouratoglou a devenit antrenorul unui jucător de top din ATP In mijlocul scandalului legat de suspendarea Simonei Halep, Patrick Mouratoglou a devenit antrenorul unui jucător de top din ATP
Răzvan Lucescu, eliminat dramatic din Cupa Greciei Răzvan Lucescu, eliminat dramatic din Cupa Greciei
VIDEO | Ratare uriaşă în Liga Campionilor. Jucătorul lui Porto a crezut că a marcat VIDEO | Ratare uriaşă în Liga Campionilor. Jucătorul lui Porto a crezut că a marcat
O jucătoare în vârstă de 24 de ani a murit în timpul cantonamentului pentru meciuri de calificare la JO. Ea era suspectă de malarie O jucătoare în vârstă de 24 de ani a murit în timpul cantonamentului pentru meciuri de calificare la JO. Ea era suspectă de malarie
FCU Craiova a renunţat la un om cheie. "O perioadă foarte frumoasă, plină de realizări” FCU Craiova a renunţat la un om cheie. "O perioadă foarte frumoasă, plină de realizări”

VIDEO | ”O altă noapte şocantă”. Andre Onana, criticat grav după o nouă gafă în Champions League

Champions League Publicat de Daian Cutu pe 29 nov 2023

Formaţiile Galatasaray şi Manchester United au terminat la egalitate, miercuri, la Istanbul, scor 3-3, într-un meci din grupele Ligii Campionilor, în care oaspeţii au condus cu 2-0 şi cu 3-1.

Revenirea turcilor s-a produs şi graţie lui Andre Onana. Portarul lui United a gafat din nou şi a scăpat în poartă mingea trimisă din lovitură liberă de Hakim Ziyech.

Presa din Anglia l-a criticat dur pe Onana.

”O altă noapte şocantă în Europa pentru Onana. Câteva erori neplăcute i-au oferit lui Galatasaray două goluri din loviturile libere ale lui Ziyech.

În ciuda unor parade decente, tânărul de 27 de ani nu era în mod caracteristic de încredere (n.r. în poarta lui Manchester United)”