VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO | ”O echipă matură nu trebuia să primească gol”. Ciprian Deac şi-a exprimat public dezamăgirea

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 27 feb 2024

CFR Cluj a remizat în deplasare, 2-2, cu Oţelul Galaţi, într-un meci din etapa a 28-a din Superligă. Moldovenii au stabilit scorul final din penalty, în minutul 90+6.

Ciprian Deac s-a declarat dezamăgit de faptul că cei de la CFR nu au reuşit să ţină de scor în ultimele minute.

Am reuşit să înscriem înainte de pauză. Apoi am intrat mai bine în repriza a doua. Am văzut multe în fotbal. O echipă matură nu trebuia să primească gol în ultimele minute.

Acolo a fost o greşeală colectivă, nu că a făcut Muhar penalty. Voi fi suspendat pentru următorul meci. Suntem 30 de jucători şi nu are nimeni locul de titular asigurat.

(n.r. suspendare) Nu se va simţi lipsa mea. Cei care vor juca vor da 100%. S-au mai rulat jucători, pentru că avem un lot numeros”, a spus Deac.