Ultima oră
Messi şi Ronaldo, senzaţia Mondialului la 39 şi 41 de ani! Panduru şi Angelescu, impresionaţi. Cine a dezamăgit: ”Încă nu a dat niciun gol” | VIDEO EXCLUSIV Messi şi Ronaldo, senzaţia Mondialului la 39 şi 41 de ani! Panduru şi Angelescu, impresionaţi. Cine a dezamăgit: ”Încă nu a dat niciun gol” | VIDEO EXCLUSIV
Gata şi cu transferul lui Rareş Ilie la Rapid! Mijlocaşul dorit de Pancu în Giuleşti semnează: 4 milioane de euro Gata şi cu transferul lui Rareş Ilie la Rapid! Mijlocaşul dorit de Pancu în Giuleşti semnează: 4 milioane de euro
Procedură disciplinară nouă în cazul comportamentului neadecvat al suporterilor/părinţilor la meciurile de juniori U7-U16 Procedură disciplinară nouă în cazul comportamentului neadecvat al suporterilor/părinţilor la meciurile de juniori U7-U16
Elias Charalambous şi-a dat acordul! Revine pe banca tehnică şi va antrena într-un campionat important Elias Charalambous şi-a dat acordul! Revine pe banca tehnică şi va antrena într-un campionat important
Veste uriaşă pentru Istvan Kovacs! Arbitrul român va conduce de la centru un meci plin de staruri la Cupa Mondială Veste uriaşă pentru Istvan Kovacs! Arbitrul român va conduce de la centru un meci plin de staruri la Cupa Mondială
”Exigent şi dur”. Daniel Pancu a pus Rapidul la treabă. Cum îl descriu fotbaliştii după primele antrenamente | EXCLUSIV ”Exigent şi dur”. Daniel Pancu a pus Rapidul la treabă. Cum îl descriu fotbaliştii după primele antrenamente | EXCLUSIV

VIDEO | Paul Papp, foarte supărat după eşecul cu Rapid. ”Mă jur că nu mi-a dat în mână!”

Petrolul Ploiești Publicat de Daian Cutu pe 27 sep 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Rapid a câştigat pe terenul celor de la Petrolul Ploieşti, cu 1-0, în etapa a 11-a din Superligă.

 

 

 

Paul Papp a fost foarte vehement la flash-interviu. Fundaşul consideră că nu trebuia dictată lovitură liberă la faza ce a adus unicul gol.

”Noi ne-am chinuit, am vrut să egalăm, să întoarcem rezultatul. Cred că am făcut un joc bun din punct de vedere al atitudinii, am făcut un meci bun. Nu mi-a dat în mână. Eram cu mâna lipită. Probabil domnul Bîrsan a prins o ură aşa pe mine, nici nu vorbea cu mine pe teren.

Nu că vorbesc de arbitraj, dar nu se poate. Unde să îmi duc mâna?! A sărit dintr-un metru mingea. Am simţit. Mă jur că nu mi-a dat în mână.

Ne îngrijorează, suntem acolo, avem doar 6 puncte în 11 etape. Nu se poate. Normal că mă consum, numai soţia mea ştie. Avem un vestiar bun, o echipă bună, suntem jos şi dezamăgirea e foarte mare. Suntem nişte luptători. Avem doar înfrângeri. Primul pas e să scoatem un punct. Avem un meci foarte greu la Piteşti, cu o echipă foarte bună”,
a răbufnit Papp.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri