VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-2. Moldovenii au de tras pentru a scăpa de retrogradare VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-2. Moldovenii au de tras pentru a scăpa de retrogradare
Bogdan Lobonţ a fost deranjat de o întrebare la conferinţa de presă dinaintea meciului cu Universitatea Craiova. ”De unde ştiţi voi” Bogdan Lobonţ a fost deranjat de o întrebare la conferinţa de presă dinaintea meciului cu Universitatea Craiova. ”De unde ştiţi voi”
Un titular de la CFR Cluj l-a înjurat pe David Miculescu! Care a fost reacţia jucătorilor campioanei Un titular de la CFR Cluj l-a înjurat pe David Miculescu! Care a fost reacţia jucătorilor campioanei
Minaur Baia Mare, înfrângere cu Valur şi în returul semifinalelor din European Cup
Bologna se încurcă de codaşa Udinese şi ratează şansa de a urca pe podium în Serie A Bologna se încurcă de codaşa Udinese şi ratează şansa de a urca pe podium în Serie A
Neluţu Varga a reacţionat după declaraţiile făcute de Gigi Becali! ”Nu are nicio treabă cu antrenoratul” Neluţu Varga a reacţionat după declaraţiile făcute de Gigi Becali! ”Nu are nicio treabă cu antrenoratul”

VIDEO | PETROLUL OBŢINE UN PUNCT ÎN FIEFUL ECHIPEI LUI DRAGNEA JUNIOR ŞI SE APROPIE LA DOAR 2 PUNCTE DE LIDERUL UTA

Video Publicat pe 20 nov 2019

Turris Turnu Măgurele şi Petrolul Ploieşti au terminat la egalitate, 1-1, într-un meci din etapa a 14-a a ligii secunde. În direct pe Look Sport 2, oaspeţii au deschis scorul prin Arnăutu, în minutul 61, însă gazdele au restabilit egalitatea pe final de joc, prin Ciobanu, care a marcat când mai erau doar 10 minute de jucat.

După acest rezultat de egalitate, gazdele fac 29 de puncte şi se află pe locul 5, la o lungime în spatele celor de la Petrolul. În schimb, ploieştenii s-au apropiat la numai 2 puncte de liderul UTA, iar lupta pentru promovare se anunţă mai încinsă ca oricând.