NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat
LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 1-1, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii reuşesc egalarea LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 1-1, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii reuşesc egalarea
A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern
Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre” Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre”
Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene" Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene"
Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025 Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025

VIDEO | PSG CÂŞTIGĂ LA LILLE ŞI ÎŞI CONTINUĂ MARŞUL TRIUMFĂTOR SPRE TITLU. NEYMAR, GEST EMOŢIONANT PENTRU BRYANT

Ligue 1 Publicat pe 27 ian 2020

PSG a câştigat pe terenul lui Lille, 2-0, în derby-ul etapei a 21-a din Ligue 1. În direct pe Look Sport 2, Neymar a deschis scorul în minutul 28 şi tot el a stabilit rezultatul final în minutul 52, când a transformat un penalty. Starul brazilian al Parisului i-a dedicat unul dintre goluri lui Kobe Bryant, legedendarul baschetbalist de la Los Angeles Lakers care şi-a pierdut viaţa azi într-un accident de elicopter. PSG este lider cu 52 de puncte, la 10 lungimi în faţa ocupantei poziţiei secunde, Marseille. De cealaltă parte, Lille 3 pe 7 cu 31 de puncte.