E gata! Cine va arbitra Universitatea Craiova - Rapid

Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi

VIDEO | PSG, în cădere liberă! Fără Messi şi Mbappe, parizienii au pierdut cu AS Monaco

PSG Publicat pe 11 feb 2023

PSG a fost învinsă, sâmbătă, în deplasare, de către formaţia AS Monaco, scor 1-3, într-un meci contând pentru etapa a 23-a din Ligue 1. Duelul a fost LIVE pe Prima Sport 3 şi pe aplicaţia PrimaPlay.ro.

AS Monaco a avut o primă repriză extraordinară în faţa unui PSG care a aliniat o formulă de echipă fără Messi, Mbappe şi Sergio Ramos. Aleksandr Golovin a deschis scorul pentru gazde, în minutul 3, iar în minutul 17 Wissam Ben Yeder l-a majorat la 2-0.

Zaire-Emery a redus din diferenţă pentru PSG, în minutul 38, însă Ben Yedder a reuşit dubla şi a stabilit scorul final încă din minutul 45+1.

În ierarhia Ligue 1, PSG conduce în clasament cu 54 de puncte, urmată de AS Monaco, cu 47 de puncte.