VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO | PSG - Montpellier 3-0. Parizienii revin momentan pe primul loc al clasamentului din Ligue 1

Ligue 1 Publicat de Daian Cutu pe 4 nov 2023

PSG a învins vineri seara, pe teren propriu, formaţia Montpellier, scor 3-0, în primul meci al etapei a 11-a din Ligue 1.

Cu Mbappe în centrul atacului, PSG a condus doar cu 1-0 în prima repriză, după reuşita lui Lee Kang-in, din minutul 10. Desprinderea campioanei a venit abia după pauză. Zaire-Emery a majorat avantajul gazdelor în minutul 58, pentru ca Vitinha să stabilească rezultatul final în minutul 66.

În minutul 90+3 Goncalo Ramos a avut un gol anulat, pentru un ofsaid al lui Mbappe.

Victoria cu 3-0 o duce pe PSG pe prima treaptă a podiumului, cu 24 de puncte. Doar Nice îi mai poate detrona, în această etapă, pe parizieni de pe prima poziţie.