PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară
Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu
Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei
”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi ”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi
VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză
Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut

VIDEO | RIZESPOR ŞI GALATASARAY, EGALE ÎN OPTIMILE CUPEI TURCIEI

Video Publicat pe 15 ian 2020

Rizespor şi Galatasaray au terminat în această seară la egalitate, 1-1, în optimile Cupei Turciei. În direct pe Look Sport 2, gazdele au deschis scorul în minutul 38 prin marocanul Mohamed Abarhoun, însă replica celor de la Galatasaray nu a întârziat. Doar un minut mai târziu Emre Akbaba a egalat şi a stabilit rezultatul final. Remiza o avantajează pe Galatasaray în perspectiva returului. Echipa din Istanbul se califică acum în sferturile de finală şi în cazul unei remize albe.