VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO | Sassuolo - Napoli 1-6. Campioana s-a descătuşat în faţa formaţiei lui Daniel Boloca, care nu a putut juca

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 28 feb 2024

Napoli a învins în deplasare, scor 6-1, formaţia Sassuolo, într-un meci restanţă din etapa a 21-a a campionatului italian, Serie A.

Sassuolo a deschis scorul în meciul cu echipa campioană, prin Racic, în minutul 17. Napoli a egalat prin Rrahmani, în minutul 29, iar Victor Osimhen i-a adus pe oaspeţi în avantaj două minute mai târziu. Osimhen a înscris pentru 3-1 în minutul 41.

Nigerianul a realizat tripla imediat după pauză, în minutul 47, pentru ca în minutul 51 să vină rândul georgianului Kvaratskhelia să înscrie şi să ridice scorul la 5-1 în favoarea oaspeţilor.

Tot Kvaratskhelia a stabilit şi scorul final, 6-1, în minutul 75, iar Napoli este pe locul 8, cu 40 de puncte.

Sassuolo se află pe locul 18, cu 20 de puncte.