NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren"
OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu
Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră
Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie
Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători
Lucas Vasquez şi-a stabilit viitorul Lucas Vasquez şi-a stabilit viitorul

VIDEO | SEARĂ NEAGRĂ PENTRU TRIPLETA ROMÂNEASCĂ DE LA LUDOGORETS. KEŞERU ŞI GRIGORE NICI MĂCAR N-AU FOST ÎN LOT

Video Publicat pe 24 oct 2019

Ludogorets a pierdut pe teren propriu meciul cu Espanyol, 0-1. În direct pe LOOK SPORT, Campuzano a marcat în minutul 13 şi a stabilit rezultatul final. La Ludogorets a evoluat Cosmin Moţi, însă Claudiu Keşeru şi Dragoş Grigore nu au fost incluşi în lot. Ludogorets se află acum pe locul secund în grupa H, cu 6 puncte, iar Espanyol este lider cu 7 puncte. Pe 3 este Ferencvaros, care s-a impus în această seară la Moscova, 1-0 cu ŢSKA Moscova.

În direct pe LOOK PLUS, Manchester United s-a impus la Belgrad, 1-0 cu Partizan. Unicul gol al meciului a fost reuşit de Martial în minutul 43. În celălalt meci al grupei, echipa lui Dorin Rotariu, a fost zdrobită în Olanda de AZ Alkmaar, scor 6-0. Rotariua fost titular la echipa sa.

Lider în grupă este Manchester United cu 7 puncte, urmată de Alkmaar cu 5 puncte. Partizan are 4 puncte, iar pe ultimul loc este Astana, care nu a acumulat niciun punct.

Celelelalte rezultate ale serii:

Qarabag - APOEL 2-2, Young Boys - Feyenoord 2-0, FC Porto _Glasgow Rangers 1-1, Saint-Etienne - FC Olexandriya 1-1, Gent - Wolfsburg 2-2, Roma - Moenchengladbach 1-1, Istanbul Basaksehir - Wolfsberger AC 1-0, Beşiktaş - Braga 1-2, Slovan - Wolverhampton Wanderers 1-2,