”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | Soluţie pentru naţională? Mailat a ajuns la 14 goluri stagionale. ”Nu ştiu dacă mă ignoră selecţionerul”

FC Botoșani Publicat de Daian Cutu pe 14 apr 2023

FC Botoşani a învins în deplasare, echipa UTA Arad, scor 2-0, într-un meci contând pentru etapa a 4-a din play-out-ul Superligii.

Gruparea moldavă a deschis scorul prin Mailat, în minutul 12, şi l-a majorat în minutul 35, când tot Mailat a înscris cu un şut de la distanţă, profitând de o gafă a portarului Kucher.

Eroul acestei partidei a ajuns la 14 goluri stagionale şi a vorbit despre faptul că nu a fost convocat la prima reprezentativă.

”Vrem să prindem primele două locuri din play-out, cred că ne putem îndeplini obiectivul.

Nu ştiu dacă mă ignoră selecţionerul. Datorită interviului pe care l-am dat, am auzit că domnul Edi s-a supărat pe mine. Dar n-am bătut nicio secundă un apropo spre el.

Cu siguranţă, mă motivează acest lucru, dar sunt un băiat modest, ţin capul plecat şi muncesc. Când va crede domnul Edi că îmi este rândul şi că pot să fac faţă la naţională, cu siguranţă mă va chema"