Rapid ar putea da lovitura! Dan Şucu se întâlneşte cu unul dintre cei mai mari antrenori români. „Este foarte posibil să se ia o decizie” Rapid ar putea da lovitura! Dan Şucu se întâlneşte cu unul dintre cei mai mari antrenori români. „Este foarte posibil să se ia o decizie”
De la FC Barcelona, direct la Dinamo! Anunţul făcut de formaţia bucureşteană De la FC Barcelona, direct la Dinamo! Anunţul făcut de formaţia bucureşteană
Noi informaţii după cazul de dopaj a lui Paul Pogba! Compania implicată în testul antidoping pozitiv al mijlocaşului Noi informaţii după cazul de dopaj a lui Paul Pogba! Compania implicată în testul antidoping pozitiv al mijlocaşului
Mesajele celor de la CSA Steaua şi FCSB, după împlinirea a  38 de ani de când Steaua Bucureşti a câştigat Cupa Campionilor Europeni Mesajele celor de la CSA Steaua şi FCSB, după împlinirea a 38 de ani de când Steaua Bucureşti a câştigat Cupa Campionilor Europeni
Victor Wembanyama a fost desemnat cel mai bun debutant al anului Victor Wembanyama a fost desemnat cel mai bun debutant al anului
Halterofilul Oleksandr Pielieshenko, care a participat la JO de la Rio, a murit pe front în Ucraina Halterofilul Oleksandr Pielieshenko, care a participat la JO de la Rio, a murit pe front în Ucraina

VIDEO | Spal - Juventus Torino 1-2. Ronaldo şi Ramsey aduc victoria „Bătrânei Doamne”

Serie A Publicat pe 22 feb 2020
Juventus Torino se impune pe terenul celor de la Spal, 2-1, în etapa a 25-a din Serie A. În direct pe Look Sport 3, Juventus a deschis scorul prin Ronaldo,cu 5 minute înainte de pauză, iar Ramsey a făcut 2-0, în minutul 60. Spal a reintrat în joc 6 minute mai târziu, când Petagna a transformat un penalty. A fost însă peste puterile gazdelor să mai înscrie măcar o dată, astfel că Juventus se impune în deplasare şi acumulează 60 de puncte, cu 4 mai mult decât Lazio şi cu 6 peste Inter, dar cele două echipe au un joc mai puţin disputat. Campionii Italiei sunt gata acum pentru următorul meci, în deplasare, în Franţa, unde vor înfrunta pe Olympique Lyon, în prima manşă a optimilor UEFA Champions League. Partida de la Lyon va fi transmisă în direct, miercuri, de la 22.00. în direct pe Look Sport.