"Eu nu mai antrenez niciodată, dacă voi avea şansa, la Rapid". Ce l-a determinat pe Marius Şumudică să facă o asemenea promisiune | VIDEO EXCLUSIV "Eu nu mai antrenez niciodată, dacă voi avea şansa, la Rapid". Ce l-a determinat pe Marius Şumudică să facă o asemenea promisiune | VIDEO EXCLUSIV
Jaqueline Cristian a urcat cinci locuri în clasamentul WTA Jaqueline Cristian a urcat cinci locuri în clasamentul WTA
"O să îi facem absolut toate poftele. Nu îl rugăm decât un singur lucru". Neluţu Varga, mesaj ferm pentru Dan Petrescu | VIDEO EXCLUSIV "O să îi facem absolut toate poftele. Nu îl rugăm decât un singur lucru". Neluţu Varga, mesaj ferm pentru Dan Petrescu | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc campioana României VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc campioana României
VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova, astăzi, de la 18:00, în direct la Prima Sport 1! Meci crucial pentru olteni VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova, astăzi, de la 18:00, în direct la Prima Sport 1! Meci crucial pentru olteni
VIDEO | Hermannstadt - Poli Iaşi, astăzi, de la 15:00, în direct la Prima Sport 1! Sibienii pot urca pe primul loc în play-out VIDEO | Hermannstadt - Poli Iaşi, astăzi, de la 15:00, în direct la Prima Sport 1! Sibienii pot urca pe primul loc în play-out

VIDEO | Spectacol în Serie A, pe Look Sport! Sassuolo - Napoli 3-3. Două goluri înscrise după minutul 90

Serie A Publicat de Andrei Ionascu pe 3 mar 2021

Sassuolo şi Napoli au remizat, scor 3-3, în etapa a 25-a din Serie A, meci transmis pe Look Sport 2. Sassuolo a egalat în minutul 90+5. Fundaşul Vlad Chiricheş nu a fost în lotul echipei Sassuolo, din cauza unei accidentări.

Într-un meci nebun, Sassuolo a condus cu 2-1 la pauză, după autogolul lui Maksimovic (34') şi reuşita din penalty a lui Berardi (45+1'). Zielinski a înscris pentru Napoli în minutul 38.

Di Lorenzo a egalat pentru Napoli în minutul 72. Pe finalul reprizei secunde s-au înscris două goluri. Mai întâi, Insigne a transformat un penalty în minutul 90, apoi Caputo a înscris tot din penalty, în minutul 90+5.

A fost un meci ultraofensiv! Fiecare echipă şi-a creat câte 15 ocazii de gol.

Napoli ocupă locul 5 în clasamentul Serie A, în timp ce Sassuolo se află pe poziţia a opta.

Sursa foto: Twitter Sassuolo