Apar deja primele regrete după ce Adrian Mutu a preluat-o pe CFR: ”Cu Mandorlini jucau un fotbal mult mai frumos! Aşa joacă echipele lui!”  | VIDEO EXCLUSIV

Apar deja primele regrete după ce Adrian Mutu a preluat-o pe CFR: ”Cu Mandorlini jucau un fotbal mult mai frumos! Aşa joacă echipele lui!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Alex Pop a explicat eurogolul înscris celor de la CFR. ”Îţi intră o singură dată la 100 de execuţii” VIDEO | Alex Pop a explicat eurogolul înscris celor de la CFR. ”Îţi intră o singură dată la 100 de execuţii”
Haaland a marcat cinci goluri şi a calificat-o pe Manchester City în sferturile de finală ale Cupei Ligii Angliei Haaland a marcat cinci goluri şi a calificat-o pe Manchester City în sferturile de finală ale Cupei Ligii Angliei
VIDEO | ”Am dominat jocul”. Dorinel Munteanu a fost suplinit cu brio VIDEO | ”Am dominat jocul”. Dorinel Munteanu a fost suplinit cu brio
VIDEO | Adi Mutu nu îşi înţelege finalul de meci cu Oţelul. ”Sunt supărat pe cum am gestionat ultimele minute” VIDEO | Adi Mutu nu îşi înţelege finalul de meci cu Oţelul. ”Sunt supărat pe cum am gestionat ultimele minute”
VIDEO | ”O echipă matură nu trebuia să primească gol”. Ciprian Deac şi-a exprimat public dezamăgirea VIDEO | ”O echipă matură nu trebuia să primească gol”. Ciprian Deac şi-a exprimat public dezamăgirea

VIDEO ǀ Spectacol total în Premier League: Luton Town - Arsenal 3-4. ”Tunarii” au obţinut cu greu cele 3 puncte în minutul 90+7

Premier League Publicat pe 6 dec 2023

VIDEO ǀ Spectacol total în Premier League: Luton Town - Arsenal 3-4

Luton Town şi Arsenal şi Arsenal au oferit un adevărat spectacol în etapa cu numărul 15 din Premier League.

Echipa lui Mikel Arteta a obţinut cele 3 puncte în minutul 90+7, chiar la una dintre ultimele faze ale meciului.

Arsenal conduce clasamentul din Premier League, având 5 puncte peste locul 2, care este ocupat de Liverpool.

Luton este pe locul 17 în clasament, cu 9 puncte, iar în acest sezon, va încerca să evite retrogradarea.