Deces al unui baschetbalist după ce s-a prăbuşit pe teren la un meci din Jersey Deces al unui baschetbalist după ce s-a prăbuşit pe teren la un meci din Jersey
”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua ”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua
Dorinel Munteanu, reacţie sinceră după ce Oţelul a pierdut şi cu ”U” Cluj: ”Nu ştiu dacă unii mă consideră nebun!”

VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil
Totul a fost stabilit! Primul fotbalist care pleacă de la FCSB. Jucătorul semnează cu o rivală din Superligă. MM Stoica, emoţionat: ”El e de toate. Nacho n-a jucat niciodată atacant lateral!”

Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga

VIDEO ǀ ”Sunt mândru de jucătorii mei şi de fani”. Charalambous are un start de sezon perfect cu FCSB

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 7 aug 2023

FCSB a câştigat pe teren propriu, scor 1-0, cu CFR Cluj, într-un meci din etapa a patra a Superligii. A fost primul meci după 8 ani pentru formaţia din Capitală pe Ghencea.

Sub comanda lui Elias Charalambous, FCSB are un start perfect de sezon. Cu 6 victorii din tot atâtea partide disputate. Tehnicianul s-a declarat impresionat de atmosfera creată de fani pe Ghencea.

”Vrem să le mulţumim fanilor, care au fost foarte importanţi.

Sunt mândru de jucătorii mei şi de fani. Cred că avem o echipă mai bună decât anul trecut, cu jucătorii care au venit şi cu îmbunătăţirea celor pe care i-am avut anul trecut.

Trebuie să rămânem umili, campionatul abia a început. Mâine trebuie să ne recuperăm, jucăm la trei zile. Cel mai important acum este să rămânem umili, pentru că e abia prima parte a campionatului.

Octavian a jucat foarte bine, a creat spaţii. Cred că şi-a arătat calităţile”