Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren
Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt" Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt"
Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua
VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou
Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani
Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină

VIDEO | Surpriză pe Arena Naţională. ”U” Cluj deschide scorul cu FCSB, în prelungirile primei reprize

U Cluj Publicat de Daian Cutu pe 17 iul 2022

FCSB îşi începe aventura în noul sezon de SuperLiga României, în această seară, de la ora 21:30, pe Arena Naţională, unde va primi vizita Universităţii Cluj. Cofruntarea e LIVE pe Prima Sport 1, dar şi pe aplicaţia PrimaPlay.ro.

Ardelenii au dat lovitura în prelungirile primei reprize. Reuşita a fost încununarea unor momente foarte bune de joc a elevilor lui Erik Lincar, care au avut şi un gol anulat corect, pentru henţ.

În al patrulea minut suplimentar, Filip insistă foarte bine în flancul stâng al apărării roş-albastre, apoi centrează puternic în faţa porţii, iar Bălan, scăpat din marcaj de Dawa şi Haruţ, înscrie fără probleme.