VIDEO | Victorie pentru Cremonese în Cupa Italiei, dar Chiricheş şi Ionuţ Radu au avut un meci greu. Cum a fost "întors" fundaşul la golul de 2-2 VIDEO | Victorie pentru Cremonese în Cupa Italiei, dar Chiricheş şi Ionuţ Radu au avut un meci greu. Cum a fost "întors" fundaşul la golul de 2-2
Puşcaş rămâne în Italia! Va fi coleg de echipă cu Cesc Fabregas Puşcaş rămâne în Italia! Va fi coleg de echipă cu Cesc Fabregas
Mirel Rădoi, ademenit cu un salariu impresionant la Universitatea Craiova Mirel Rădoi, ademenit cu un salariu impresionant la Universitatea Craiova
Transfer important în La Liga. Isco a plecat de la Real Madrid şi a semnat cu FC Sevilla Transfer important în La Liga. Isco a plecat de la Real Madrid şi a semnat cu FC Sevilla
VIDEO | Golul începutului de sezon! Ismaila Sarr a înscris de la 50 de metri în Championship VIDEO | Golul începutului de sezon! Ismaila Sarr a înscris de la 50 de metri în Championship
OFICIAL | Mertens şi Lucas Torreira au semnat cu Galatasaray OFICIAL | Mertens şi Lucas Torreira au semnat cu Galatasaray

VIDEO | Surpriză pe Arena Naţională. ”U” Cluj deschide scorul cu FCSB, în prelungirile primei reprize

U Cluj Publicat de Daian Cutu pe 17 iul 2022

FCSB îşi începe aventura în noul sezon de SuperLiga României, în această seară, de la ora 21:30, pe Arena Naţională, unde va primi vizita Universităţii Cluj. Cofruntarea e LIVE pe Prima Sport 1, dar şi pe aplicaţia PrimaPlay.ro.

Ardelenii au dat lovitura în prelungirile primei reprize. Reuşita a fost încununarea unor momente foarte bune de joc a elevilor lui Erik Lincar, care au avut şi un gol anulat corect, pentru henţ.

În al patrulea minut suplimentar, Filip insistă foarte bine în flancul stâng al apărării roş-albastre, apoi centrează puternic în faţa porţii, iar Bălan, scăpat din marcaj de Dawa şi Haruţ, înscrie fără probleme.